Pekný hotel priamo na pobreží mora, Bakar

Referenčné číslo: SO19769
Krajina: Chorvátsko
Región: Istria
Mesto: Bakar
Typ reality: Hotel / Penzión
Investičné príležitosti
Veľkosť: 2300.00 m2
 
Cena:
2.000.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Tento pekný hotel sa nachádza v turisticky atraktívnej lokalite v Istrii v meste Bakar. Miesto je obklopené prekrásnou exotickou prírodou. Priezračne čisté more a prístav sa nachádza len pár krokov od hotela.

Hotel bol postavený v roku 1905. Obytná plocha má výmeru 2300 metrov štvorcových a je rozdelená medzi dve podlažia a podkrovie. V prvom a druhom poschodí sa nachádza celkom 30 izieb s kúpeľňami. V podkroví sú k dispozícii 4 izby a spoločná kúpeľňa.

V prízemí hotela nájdete veľkú kuchyňu, jedáleň, recepciu, VIP lobby, vonkajšiu terasu, niekoľko skladov a technickú miestnosť. Ďalej sa tu nachádzajú komerčné priestory, v ktorých je pošta, obchod a kaviareň.

Na streche hotela je anténa, za ktorú platí mobilný operátor majiteľovi hotela 500 Euro mesačne plus spotrebu elektrickej energie. V prízemí je tiež bankomat, za ktorý platí banka hoteli 100 Euro mesačne plus spotrebu elektrickej energie.

Hotel je vykurovaný vykurovacím olejom. Technická miestnosť je takmer nová a je v dobrom stave. Väčšina okien bola vymenená za nové (takmer 80%). Hotel nie je zariadený nábytkom.

K hotelu patrí 20 parkovacích miest.

Hotel sa nachádza v perfektnej lokalite. More sa rozprestiera priamo pred hotelom. Mesto Rijeka sa nachádza iba 10 km od hotela. Najbližšie letisko je vzdialené len 16,3 km. Taliansko je vzdialené menej ako hodinu jazdy a Slovinsko je vzdialené menej ako pol hodiny jazdy.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: