Pekný hotel s reštauráciou priamo pri mori v strednej Dalmácii

Referenčné číslo: SO19565
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Murter
Mesto: Tisno
Typ reality: Hotel / Penzión
Veľkosť: 800.00 m2
 
Cena:
1.350.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Tento hotel sa nachádza priamo pri mori v strednej Dalmácii, cca 500 metrov od centra mesta Tisno, ktoré sa rozkladá na ostrove Murter aj na protiľahlej pevnine. Pevnina je s ostrovom prepojená zdvíhacím mostom.

Tisno je charakteristické čistým morom a plážami, ktoré sú často osamelé bez veľkého počtu ľudí. Lákavá je bohatá gastronomická ponuka aj zaujímavé miesta pre potápanie, surfing, rafting a organizovanie výletov. Ponúka sa tu tiež možnosť návštevy okolitých ostrovov. Tisno tiež preslávil festival elektronickej hudby "The Garden festival", ktorý každoročne navštívi asi 25 000 ľudí z celej Európy. Letisko v Zadare je vzdialené 60 km a letisko v Splite 70 km.

Hotel pozostáva z dvanástich dvojlôžkových izieb (s možnosťou prístelky) s vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a troch apartmánov o dvoch dvojposteľových izbách. Celková kapacita hotela je 36 osôb (plus možné prístelky). Izby majú balkón a sú klimatizované. Všetky izby poskytujú výhľad na more a sú vybavené televízorom, minibarom a pracovným stolom.

Hotel je v prevádzke od roku 2014 a nedávno prešiel kompletnou rekonštrukciou (kúpeľne, výmena okien, fasáda, bazén pre ryby atď.). Otvorený je v letnej sezóne (máj až september). Súčasťou hotela je aj reštaurácia s kapacitou 70 miest v interiéri a 80 miest na terase. Pri hoteli je k dispozícii parkovisko.

Komisia chorvátskeho ministerstva pre cestovný ruch hoteli pridelila tri hviezdičky. K dispozícii sú všetky povolenia potrebné pre prevádzku hotela i reštaurácie. Ich majiteľom je obchodná spoločnosť a jej vlastník preferuje predaj hotela spoločne s obchodnou spoločnosťou, čo je z hľadiska chorvátskeho daňového práva výhodné jak pre predávajúceho, tak pre kupujúceho.

Uvedená cena je netto cena.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: