Pekný zariadený alpský apartmán v Bormio

Referenčné číslo: IM18614
Krajina: Taliansko
Región: Livigno & Bormio
Mesto: Bormio
Typ reality: Byt/Apartmán
Veľkosť: 50.00 m2
 
Cena:
190.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Dvojizbový apartmán s kompletným vybavením po nedávnej rekonštrukcii. Ihneď k nasťahovaniu. Výhodná lokalita blízko centra mesta a ski-areálu. Parkovanie v cene.

Krásny novo zrekonštruovaný apartmán, ktorý sa nachádza v rezidenčnom objekte blízko centra mesta Bormio a tiež ski-areálu s desiatkami kilometrov upravených zjazdoviek a bežeckých tratí. Mesto Bormio ponúka všetko pre milovníkov športu, rekreácie, dobrého jedla ale na svoje si prídu aj milovníci pamiatok a kultúry. V pešej dostupnosti apartmánu nájdete historické centrum, nákupné možnosti (butiky, štýlové obchodíky s miestnymi typickými výrobkami a i.), Skvelé reštaurácie a bary či mestské kúpele. Tie sú veľmi obľúbené u návštevníkov vďaka svojim originálnym procedúram, masážam, saune a celkovo skvelému odpočinku. Apartmán má rozlohu 40 m2, bol kompletne zrekonštruovaný a je predávaný ako vybavený. Je teda ihneď pripravený na nasťahovanie. Skladá sa z obývacej izby s posedením pri TV, jedálenskej časti a kuchyne s vybavenou linkou. Spánok si užijete v útulnej spálni s úložnými priestormi. Súčasťou je balkón s pekným výhľadom do okolia.

Malebné mestečko Bormio je jedno z najznámejších lyžiarskych stredísk v Taliansku. Z vrcholu hory Cima Bianca sa tiahnu široké zjazdovky spolu s majstrovskou zjazdovkou "Stelvio". Medzi vrcholom a Bormiom je rozdiel neuveriteľných 1800 m a kulisa z mesta i z vrcholu je nezabudnuteľná. Bormio ponúka širokú škálu lyžovania - tomu zodpovedajú aj dĺžky ľahkých a stredne ťažkých zjazdoviek, ktoré rýchlo prechádzajú z horských plání do lesnatých partií. K najťažším zjazdom patrí vrcholová zjazdovka Betulle. Centrom všetkého diania je pešia zóna v Bormiu tzv. Via Roma s mnohými obchodmi, barmi a reštauráciami, kam môžete po lyžovaní vyraziť. K relaxácii Vám pomôžu miestne termálne kúpele. V Bormiu sa pravidelne konajú majstrovstvá sveta v zjazdovom lyžovaní, ale môžete tu stráviť aj nezabudnuteľnú letnú dovolenku. Lyžiarske stredisko Bormio možno rozdeliť na časť pri meste Bormio s vrcholom Cima Bianca a vzdialenejšie Santa Caterina. Zaujímavosťou je, že práve u Bormia sa schádzajú tri údolia: Valfurva/Santa Caterina, Valdidentro a Valdisotto.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: