Penzión v srdci Mittersillu

Referenčné číslo: SO19451
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Mittersill
Typ reality: Hotel / Penzión
Investičné príležitosti
Veľkosť: 127.00 m2
 
Cena:
Pôvodná cena:
695.000 €
749.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Penzión ponúka moderné, veľmi útulné izby - jednolôžkové, dvojlôžkové alebo apartmány. Pre náročných hostí je v penzióne jeden apartmán de-luxe s kachľovou pecou, 2 balkónmi a drevenými stropmi. Hosťom je k dispozícii WiFi, veľkoplošné SAT TV, jedáleň, infra-sauna s Kneipp-sprchou, solárium, fitnes prístroje, masážne kreslo, futbal, hokej a šípky. K penziónu patrí 7 parkovacích miest.

Dom má celkom 4 podlažia - pivnica, prízemie a 2 poschodia. Bol postavený v roku 1968 na pozemku o výmere 479 m2. Zastavaná plocha činí 127 m2. Približne pred 12 rokmi prešiel dom veľmi dôkladnou a nákladnou rekonštrukciou vrátane centrálneho kúrenia na LTO kotol Viessmann a rozvodov vody. S celkom 5 izbami a 2 apartmánmi je zariadený ako luxusný penzión so 17 lôžkami + prístelky. Na izbách si nemožno variť, k tomu slúži centrálna kuchyňa, kde terajší majitelia pripravujú pre hostí raňajky a na želanie tiež večere. Tie sú servírované v priestrannej jedálni - spoločenskej miestnosti s dvomi TV. Je tu k dispozícii samoobslužná chladnička s nápojmi a výdajný automat na 8 druhov horúcich nápojov - kávy a čokolády na mince. Vo všetkých izbách sú televízne prijímače (i smart). Každý rok terajší majitelia investovali do vylepšenia domu - obloženie izieb drevom, výmeny okien a dverí, rekonštrukcia kúpeľní, strechy, okennej vonkajšej rolety, náter drevených častí celého domu, pravidelná údržba nenáročnej malej záhrady atď.

Dom je veľmi starostlivo udržiavaný a je možné ho prevziať bez prerušenia prevádzky a bez dodatočných investícií.

Nehnuteľnosť je situovaná v pokojnej časti iba 650 metrov od centra plného obchodov, reštaurácií i s domácim pivovarom, kaviarní a cukrární. Stanica skibusu je len 50 metrov od domu a nádherné golfové ihrisko je pár kilometrov odtiaľto.

V lete je k dispozícii vonkajší vyhrievaný bazén (5 x 3 x 1,2 m) s pieskovou filtráciou. Na záhrade je pre hostí pripravené tiež veľmi príjemné posedenie pod slnečníkmi. Podľa počasia sa tu servírujú aj raňajky a večere. Záhradný domček slúži ako úschovňa bicyklov alebo golfového vybavenia. V zime môžu hostia využívať halu s 25m bazénom, tenisovými a squash kurty len 700 metrov od penziónu. Len niekoľko stoviek metrov od penziónu je miestne moderné kúpalisko s vírivkou a pohľadom na zasnežené Alpy alebo tenisové antukové kurty s výhľadom na ľadovce. Vyhlásená Tauernská cyklotrasa vedie priamo od penziónu a je skvelá aj pre in-line korčuliarov alebo bežca na kolieskových lyžiach. Lanovky Vás vyvezú na vrcholy a odtiaľto vedú nekonečné zjazdy po značených cyklotrasách dole do údolia. U Kaprunu (20 km) je navyše novootvorená najmodernejšia Aquaaréna v Rakúsku s celoročnou prevádzkou.

Penzión je umiestnený v nadmorskej výške 800 m.n.m. v Mittersille, z ktorého sa po výstavbe modernej lanovky spájajúcej tirolský Kitzbühel a Ski Zirkus Arenu stalo veľmi významné lyžiarske stredisko. Ide zároveň o typické malebné rakúske mestečko, ktoré leží medzi niekoľkými svetovo vyhlásenými lyžiarskymi areály, ktoré sú spojené skibusmi zadarmo. Priamo v mestečku je svetoznáma továreň na výrobu lyží Blizzard s priľahlou osvetlenou bežeckou dráhou Blizzard-Loipe. V údolí Pinzgau, kde Mittersill leží, sú desiatky kilometrov upravovaných bežeckých tratí, známych ako Pinzgau-Loipe.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: