Perfektný dom s bazénom v báječnej lokalite, Umbria

Referenčné číslo: RO19528
Krajina: Taliansko
Región: Iné oblasti
Mesto: Umbria
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 450.00 m2
 
Cena:
1.450.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Tento perfektný dom sa nachádza v pokojnej a ničím nerušenej lokalite v Magione v Umbrii. Vďaka skvelému umiestneniu vo vysokej polohe dom poskytuje úchvatný výhľad na jazero Trasimeno a na krásu tunajšej prírody. Príjemnú atmosféru dokresľuje typická talianska pohostinnosť.

Obytná plocha o výmere 450 metrov štvorcových je rozdelená medzi dve podlažia. Prízemie ponúka 3 apartmány, ktoré pozostávajú zo spálne, kuchyne a kúpeľne a 1 apartmán, ktorý pozostáva zo spálne, obývacej izby a kúpeľne. V prvom poschodí sa nachádza veľký apartmán, ktorý pozostáva z 3 spální, kuchyne, obývacej izby s krbom, 2 kúpeľní a lodžie. Z lodžie si môžete užívať krásny výhľad na okolitú prírodu. Prvé poschodie je prístupné po vonkajšom schodisku.

Dom je postavený v typickom toskánskom štýle, teda za použitia prírodného kameňa. Interiér domu je zladený v modernom štýle. Kuchyne dominuje tmavá kuchynská linka so žulovou doskou a vstavanými nerezovými spotrebičmi.

Dom bol nedávno zrekonštruovaný, je v perfektnom stave a nevyžaduje v dohľadnej dobe žiadne dodatočné investície. Na všetko boli použité vysoko kvalitné materiály.

K domu patrí obrovský pozemok o výmere 25 ha. Na pozemku sa nachádza bazén a olivovníky. K dispozícii je tu tiež menší domček o výmere 45 metrov štvorcový, ktorý slúži na uskladnenie záhradného náčinia.

Najbližšie mesto Magione je vzdialené iba 5 minút jazdy od nehnuteľnosti. Ďalšie veľké mestá v okolí sú Perugia (20 km, 25 min) a Cordon (30 km, 35 min). Najbližšie letiská sú Perugia (20 km, 25 min), Florencia (130 km, 1 h 40 min) a Rím (200 km, 2 h 15 min).

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: