Prepychová vila s letným pavilónom len 200 metrov od pláže, Orebič

Referenčné číslo: SO19851
Krajina: Chorvátsko
Región: Pelješac
Mesto: Orebič
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 380.00 m2
 
Cena:
2.500.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

V pokojnej časti letoviska Orebič na polostrove Pelješac bola v roku 2010 postavená nádherná poschodová vila v tradičnom dalmatínskom štýle. V rokoch 2013 - 2014 bola kompletne rekonštruovaná a v rokoch 2014 - 2015 doplnená o funkcionalistický letný pavilón. Jedná sa o dva samostatné objekty na pozemku o výmere približne 1 700 m2. Objekty ponúkajú nádherné výhľady na more a neďaleké ostrovy a sú ako stvorené pre ničím nerušenú dovolenku v obklopení prepychu. Nachádzajú sa pod južným svahom najvyššej hory polostrova Sv. Ilija.

Zastavaná plocha vily činí cca 180 m2. Nehnuteľnosť na prvý pohľad pôsobí luxusne vďaka obloženiu z bračského mramoru. Všetky materiály použité pri rekonštrukcii v interiéri sú tiež vysoko kvalitné. V prízemí sa nachádza otvorený priestor tvorený obývacou izbou, jedálňou a kuchyňou, hosťovská izba a miestnosť na stolný tenis. V hornom poschodí nájdete hlavnú spálňu s veľkou kúpeľňou a vlastnou šatňou, ďalšie dve spálne, kúpeľňu s WC, pracovňu a práčovňu. Celá nehnuteľnosť je klimatizovaná a predáva sa zariadená. Súčasťou vily je aj garáž.

Druhým objektom na pozemku je moderná novostavba so zastavanou plochou cca 300 m2. Tu sa môžete tešiť na klimatizovanú obývaciu izbu, letnú kuchyňu a predovšetkým zastrešenú terasu s vyhrievaným bazénom (3,6 × 13 m) a ihriskom na petanque. Údržba bazéna je vďaka plne automatizovanej úprave vody bezstarostná. Pod bazénom sa nachádza klimatizovaná posilňovňa. Súčasťou objektu je ďalej vonkajšia sprcha, WC a technická miestnosť. Autorom objektu je Ing. Arch. Radan Hubička. Vilu aj pavilón obklopuje trávnatá plocha zavlažovaná automatickým systémom.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: