Radisson - hotelové apartmány s očakávaným výnosom 7-8 %

Referenčné číslo: DP19836
Krajina: Dubai/SAE
Mesto: Dubai
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 45.50 m2 - 119.29 m2
 
Cena:
935.000 AED - 2.312.000 AED (EUR, USD, CHF, AED) Orientačný prevod z AED

Nezáväzný dopyt

Jedinečné spojenie prestížnej developerskej spoločnosti a poprednej svetovej značky hotelových služieb. To sú nové hotelové apartmány Radisson v oblasti Dubailand priamo pri golfovom ihrisku Trump International Golf Club Dubai. Očakávaný výnos 7-8 % a koncept odložených splátok kúpnej ceny len podčiarkujú výnimočnosť tejto ponuky.

Hotelový reťazec Radisson je jednou zo svetovo najväčších a najdynamickejších hotelových skupín. Tvorí ju 1 423 hotelov po celom svete pre širokú škálu svojich klientov. Radisson Hotel ponúka dokonalé služby, ktoré uspokoja všetky vaše priania.

Súčasťou tohto lukratívneho rezortu je fitness s najmodernejším vybavením, luxusné spa, osviežujúci bazén, obchody svetových značiek a mnoho ďalšieho. Projekt obklopuje park s rozlohou viac ako 42 milióna štvorcových stôp sviežej zelene.

Apartmány sa nachádzajú priamo pri golfovom ihrisku Trump International Golf Club Dubai. Toto 18-jamkové golfové ihrisko (par 71) je prvým svojho druhu na strednom východe. Je navrhnuté svetoznámym architektom olympijských golfových ihrísk Gilom Hansom. Súčasťou je tréningová akadémia s najmodernejším vybavením, exkluzívny clubhouse s mnohými vynikajúcimi reštauráciami, obchodmi a ďalšími zariadeniami.

V štýlových apartmánoch je každému detailu venovaná osobitná starostlivosť, čo ocenia hostia aj investori. Priestranné svetlé apartmány, kvalitné vybavenie, služby najvyššej kvality a nádherné výhľady.

Developer prináša veľmi príjemný koncept odložených splátok. K okamžiku dostavby má kupujúci splatených iba 50 % kúpnej ceny. Posledná splátka druhej polovice kúpnej ceny je splatná až 2 roky po dokončení stavby!

Staňte sa súčasťou dubajského rozkvetu, investujte do nehnuteľnosti a získajte atraktívny výnos. Investície do hotelového apartmánu postaveného renomovanou realitnou spoločnosťou a spravovaného exkluzívne jednou z najlepších značiek na svete je zárukou dobre investovaných prostriedkov.

Majiteľ apartmánu s 1 alebo 2 spálňami má možnosť vlastného užívania na 28 nocí v roku počas prvých 3 rokov. Ako bonus získava majiteľ tiež 2 spiatočné letenky ročne (ekonomická trieda) počas prvých 3 rokov. Letenky budú ponúkané na priame lety medzi najbližším letiskom kupujúceho a Dubajom od spoločnosti Emirates Airlines.

Apartmány by mali byť dokončené v druhom štvrťroku roku 2019.

Pre viac informácií a aktuálnu ponuku nehnuteľností v tomto projekte nás prosím kontaktujte. Radi pre Vás dohodneme osobnú prehliadku a stretnutie s našim zástupcom v Dubaji. Spoločnosť Rellox ponúka tieto nehnuteľnosti priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: