Reality a nehnuteľnosti Francúzsko

Reality a nehnuteľnosti FrancúzskoLen málo krajín na svete môže toho ponúknuť toľko, čo Francúzsko. Nádherná príroda, slávna história, krajina plná architektonicky dokonalých stavieb, domov všetkých labužníkov. Aj to sú dôvody, prečo sú medzi investormi vo Francúzsku nehnuteľnosti také žiadané. Pri nákupe realít vo Francúzsku si môžete vyberať z bohatej ponuky nehnuteľností. Pri mori, v Savojských Alpách alebo napríklad v Paríži. Navyše, Francúzsko nekladie zahraničným investorom pri nákupe realít žiadne prekážky.

Nehnuteľnosti vo Francúzsku na predaj

Na Azúrovom pobreží si môžete vyberať z luxusných nehnuteľností v Monaku, Nice, Cannes alebo St. Tropez. Okrem exkluzívnych realít je však možné zaobstarať si aj na Francúzskej riviére apartmány už okolo 150 000 eur.

V Savojských Alpách čakajú na svojich nových majiteľov nehnuteľnosti vo vychýrených strediskách, ako Val d´Isere, Tignes, Les Arc , Courchevel alebo Meribel. A pokiaľ máte radi slnko aj sneh, zamerajte svoju pozornosť napríklad na najjužnejšie situované francúzske lyžiarske stredisko Valberg. To sa nachádza iba hodinu jazdy od Azúrového pobrežia. Po dopoludní strávenom na svahu sa v ten istý deň popoludní môžete vyhrievať na pláži pri Stredozemnom mori.

Zabudnúť nemôžeme ani na nákup nehnuteľností v Paríži. V hlavnom meste romantiky, módy, dobrého jedla a pitia a všetkých milovníkov života vôbec, sú k dispozícii predovšetkým apartmány v centre a aj ďalších atraktívnych lokalitách zahŕňajúcich rozvojové prímestské časti.

Z našej ponuky si môžete vyberať medzi:

  • domy a apartmány pri mori
  • ski nehnuteľnosti - domy, horské chaty a apartmány v Savojských Alpách
  • exkluzívne lokality - nehnuteľnosti v Paríži, v južnom Francúzsku (Azúrové pobrežie - Côte-d'Azur), na Korzike
  • luxusné vily, domy a byty pre najnáročnejšiu klientelu
  • nehnuteľnosti v Paríži, Cannes, Nice, St. Tropez, Lyonu a ďalších francúzskych mestách
  • golf reality

Francúzsko: kúpa nehnuteľnosti, financovanie

Proces kúpy nehnuteľnosti sa riadi zákonmi a daňovými predpismi platnými v danej krajine. Podrobnejšie informácie sme pre vás pripravili na stránke Kúpa nehnuteľnosti vo Francúzsku.

Nadobudnutie nehnuteľnosti v zahraničí je zvyčajne možné financovať hypotékou od zahraničnej banky z krajiny, kde sa nehnuteľnosti nachádzajú. Ďalšou možnosťou je hypotéka od tuzemskej banky. Detailnejšie informácie nájdete na stránke Financovanie nákupu nehnuteľnosti v zahraničí.

Tip: Lease-back nehnuteľností vo Francúzsku. Možnosť výhodnej kúpy nehnuteľnosti v rámci štátom garantovaného programu výstavby nových bytov. Čítajte viac.

Prečo Francúzsko?

Francúzsko je dlhodobo najnavštevovanejšou krajinou sveta. To dáva dobrý predpoklad vyťaženosti nehnuteľností v turisticky atraktívnych lokalitách pri ich ďalšom prenájme. Podobná situácia je aj v Paríži, ktorá je dlhodobo charakteristická akútnom previsom dopytu nad ponukou v prípade prenájmov.

Francúzsko, krajina s neopakovateľným kúzlom, je dozaista správnou voľbou aj pre tých, ktorí preferujú predovšetkým vlastné užívanie nehnuteľnosti. Či už dávate prednosť ruchu veľkomesta, nádherne ospalému kludu vidieka presýteného vôňou levandule, morským radovánkam alebo majestátnosti francúzskych Álp, krajina galského kohúta vám všetkého ponúkne do sýtosti.

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: