Reality a nehnuteľnosti Taliansko

Reality a nehnuteľnosti TalianskoNehnuteľnosti v Taliansku môžu byť správnou voľbou pre milovníkov slnka aj snehu. Kúzelné Toskánsko, ski nehnuteľnosti a apartmány v Alpách, domy a byty v mestách, ako je Rím, Miláno či Florencia. A samozrejme, vily a apartmány pri mori – na jadranskom pobreží, Ligúrskej riviére alebo na Sardínii.

Talianske Alpy lákajú na skvelé snehové podmienky. Dolomity Superski, združujúce 12 špičkových lyžiarskych stredísk, sú pravým rajom, kde si môžete užiť zimnú dovolenku aj z pohodlia vlastného apartmánu. Menší zariadený apartmán si môžete zaobstarať za cenu od približne 70 000 eur, samostatné domy začínajú približne od 350 00 eur.

Nehnuteľnosti v Taliansku na predaj

Taliansky realitný trh je pre zahraničných investorov veľmi lákavý a predaj nehnuteľností začal rásť predovšetkým s rozvojom jednotného európskeho trhu. Taliansko láka pohodovým životným štýlom a ponúka záujemcom o kúpu širokú škálu nehnuteľností. Luxusné nehnuteľnosti v Toskánsku, charakteristické svojím rustikálnym štýlom, majú často aj vlastné vinice a lákajú tak na možnosť výroby vlastného vína. V Toskánsku a na Sardínii je navyše obmedzená nová výstavba, čo môže znamenať solídnu perspektívu zhodnotenia nehnuteľnosti.

Medzi najlepšie miesta pre život sa v rôznych rebríčkoch dlhodobo radí oblasť pri taliansko-švajčiarskych hraníc v okolí romantických jazier ako Lago di Garda, Lago Maggiore alebo Lago di Como. Zvoliť ale môžete aj nehnuteľnosti pri mori v nižšej cenovej hladine - na Jadranskej alebo Ligúrskej riviére.

V našej databáze si môžete vyberať:

Taliansko: kúpa nehnuteľnosti, financovanie

Proces kúpy nehnuteľnosti sa vždy riadi zákonmi a daňovými predpismi platnými v danej krajine. Podrobnejšie informácie sme pre vás pripravili na stránke Kúpa nehnuteľnosti v Taliansku.

Nadobudnutie nehnuteľnosti v zahraničí je zvyčajne možné financovať hypotékou od zahraničnej banky z krajiny, kde sa nehnuteľnosti nachádzajú. Ďalšou možnosťou je hypotéka od tuzemskej banky. Detailnejšie informácie nájdete na stránke Financovanie nákupu nehnuteľnosti v zahraničí.

Prečo Taliansko?

La dolce vita - ak si chcete života užívať plnými dúškami, je pre vás Taliansko ako stvorené. Krajina, do ktorej sa zamilujete pre jej krásu a neopakovateľné čaro. Skvelé jedlo a víno, kultúra, história, móda a umenie, to všetko priťahuje nielen turistov, ale aj investorov do nehnuteľností z celého sveta. Taliansko im môže ponúknuť široké spektrum realít v rôznych cenových reláciách v celej rade atraktívnych lokalít.

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: