Rezidenčný komplex s napojením na lyžiarske strediská Wagrain a Flachau

Referenčné číslo: GI19361
Krajina: Rakúsko
Región: St. Johann/Wagrain
Mesto: Alpendorf
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 21.99 m2 - 135.86 m2
 
Cena:
149.000 € - 599.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

V Alpendorfe vzniká nový Aparthotel so 16 hotelovými izbami a 19 apartmánmi. Štvorposchodová rezidencia bude disponovať reštauráciou, fitnes, lyžiarňou, wellness s bazénom, šmykľavkou pre deti, saunou a parou, podzemnými garážami s 35 parkovacími miestami pre osobné automobily a 11 parkovacími miestami vonku.

Apartmány sa skladajú z 1-5 spální a 1-4 kúpeľní. V cene každého apartmánu je zahrnuté parkovacie miesto v podzemnej garáži a pivnica. V kúpnej cene nie je zahrnutý nábytkový balíček.

Rezidencia sa nachádza 700 m od lanovky. K tej dôjdete pohodlne skibusom, ktorý zastavuje 100 m od domu.

Lokalita aparthotela je výnimočná. Z apartmánov si môžete vychutnať krásny výhľad na St.Johann a okolie Alpendorfu. Alpendorf je situovaný v nadmorskej výške 800 m, len 3,5 km od St. Johann in Pongau. Táto alpská dedinka je právom nazývaná "prázdninovým rajom na zemi". Rezidencia bude postavená len 700 m od lanoviek! A čo viac? Na jeden ski pas získate prístup k 270 lanovkám a 860 km zjazdovkám! Po celú sezónu sa môžete spoľahnúť na dostatok snehu. Aj milovníci bežiek si prídu na svoje - môžu využiť trate v nadmorskej výške 1 600 m. V bezprostrednej blízkosti sú lyžiarske školy, škôlky, požičovňa lyží, vnútorné i vonkajšie tenisové kurty, reštaurácie, bary, apres ski bary atď.

Nudiť sa tu nebudú ani Vaše deti. Na "Ghost Mountain" je veľké detské ihrisko, ktoré ponúka veľa programov a atrakcií pre deti.

Sankt Johann je centrálne situované mestečko v Salzbursku, len cca 45 minút jazdy od letiska v Salzburgu. Alpendorf je známy predovšetkým ako skvelé zimné športové stredisko. Neďaleký St. Johann ponúka mnoho obchodov, reštaurácií a ďalších možností pre trávenie Vášho voľného času aj mimo turistickú sezónu. Zaujímavá je tu aj letná sezóna - lanovka na Gernkogel je v prevádzke aj cez leto a zavezie Vás do nadmorskej výšky 1 787 m, kde sa môžete vydať na jednu zo značených turistických trás.

Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho turistického prenájmu. Vlastník môže apartmán využívať 6 týždňov v roku a po zvyšok roka ho prenajíma. Získava tak atraktívny výnos z prenájmu.

Viac informácií Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: