Rezidenčný komplex v prvej línii pri mori, Casares

Referenčné číslo: LH19454
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Costa de Casares
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 76.10 m2 - 127.04 m2
 
Cena:
299.000 € - 595.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Ponúkame Vám rezidenčný projekt v prvej línii pri mori a pláže v Costa de Casares, teda na jednom z najkrajších miest španielskeho pobrežia Costa del Sol. Poloha projektu je úplne výnimočná - môžete si tu vychutnať pokoj a pohodu a zároveň sa rýchlo a bez problémov dostať do miest Sotogrande a Marbella. V blízkosti komplexu je veľa butikov, reštaurácií, barov, golfových ihrísk a široká ponuka športových, voľnočasových aj kultúrnych podujatí.

Rezidencia leží v prvej línii pri mori a disponuje priamym prístupom na pláž. Je možné využiť aj lehátok v zeleni okolo bazénov. Celý komplex je monitorovaný kamerovým systémom, čo zaručuje všetkým hosťom aj majiteľom apartmánov absolútne bezpečie.

V rezidencii si môžete vybrať zo strešných mezonetových apartmánov s 1-2 spálňami s veľkými terasami a z apartmánov s dvoma spálňami. Ku všetkým apartmánom patrí parkovacie miesta a komory. Ku spoločným priestorom komplexu patrí záhrady a bazény s priamym prístupom k moru.

Apartmány sú vybavené talianskou porcelánovou dlažbou, kompletne zariadenými kuchyňami, vstavanými skriňami, klimatizáciou, trezorom, prípravou pre alarm, domovým telefónom atď. Kúpeľne sú vybavené kúpeľňovým nábytkom, zrkadlom, sprchou a vírivkou.

V prípade záujmu je možné apartmány v komplexe prenajímať turistom a získať tak atraktívny príjem z prenájmu.

Najbližšie medzinárodné letisko je v Malage, ktorá je vzdialená cca 90 km od komplexu.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: