Rezidenčný projekt v Estepona v prvej línii pri pláži

Referenčné číslo: DB16182
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 127.88 m2 - 199.15 m2
 
Cena:
890.000 € - 1.950.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Prvej línie pri pláži!

Luxusné apartmány neďaleko centra mesta. Krásny výhľad na more!

Ponúkané apartmány sú situované v jedinečnej lokalite, a to v prvej línii pri pláži, v meste Estepona, v New Golden Mile na Costa del Sol, kde si môžete užívať kúzlo Stredozemného mora. Centrum mesta je vzdialené len niekoľko minút.

V komplexe je k dispozícii celkom 85 luxusných apartmánov a strešných bytov.

Apartmány s jednou spálňou majú k dispozícii veľkú terasu, z ktorej je nádherný výhľad na more a Gibraltársky prieliv. Pozostávajú z kuchyne, obývacej izby, WC a izby s prístupom na terasu.

Apartmány s dvoma spálňami sú južne orientované a ponúkajú krásny výhľad na more a do záhrady. Pozostávajú z 2 kúpeľní a jacuzzi, priestranných spální a nádhernej terasy.

Byty s tromi spálňami sú orientované smerom na juh alebo juhozápad, sú priestranné a poskytujú nádherný výhľad na záliv. Všetky tieto apartmány majú 2 kúpeľne, WC s hydro-masážnou sprchou a útulnú terasu.

Strešné byty s tromi spálňami sú južne orientované a z priestrannej terasy so súkromným bazénom ponúkajú nádherný výhľad na Gibraltár. Niektoré jednotky majú k dispozícii aj solárium. Ďalej sú tieto byty členené na veľkú chodbu, 3 spálne, 3 kúpeľne a kuchyne.

Apartmány so 4 spálňami sú orientované na juh a poskytujú výhľad na more a do záhrady. Ide o priestranné nehnuteľnosti s terasou, ktoré pozostávajú zo štyroch jednotiek, WC pre hostí, hlavnej spálne so šatníkom a veľkej kuchyne a chodby. Strešné byty s piatimi spálňami ponúkajú nádherný panoramatický výhľad do záhrady a na more, k dispozícii majú vlastný bazén a výťah. Pozostávajú z piatich jednotiek so šatňou, súčasťou je tiež WC pre hostí, pracovňa, kuchyňa a priestranná obývacia izba.

V celom komplexe je k dispozícii jacuzzi, turecký kúpeľ, sauna, špeciálna aróma terapia. Ďalej sa môžete zúčastniť cvičenia jogy, môžete využiť bazén alebo solárium. V okolí sú známe golfové ihriská, jazdecká škola, jachtársky klub, súkromné a verejné nemocnice, obchodné centrá, medzinárodné letisko, univerzita, reštaurácie a obchody.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: