SKI AMADÉ - Nové apartmány v kolíske svetovej lyžiarskej elity

Referenčné číslo: GI19361
Krajina: Rakúsko
Región: St. Johann/Wagrain
Mesto: Alpendorf
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 66.63 m2 - 126.00 m2
 
Cena:


Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme jedinečnú investičnú príležitosť - skvele vybavený nový rezort apartmánov v Alpendorf v Ski Amadé, najväčšej lyžiarskej oblasti Rakúska. Investujte tam, kde ostatní trávia dovolenku. Učte svoje deti lyžovať v kolíske lyžiarskej elity. Zdokonaľte svoj štýl priamo v lyžiarskej škole Hermanna Maiera. Nezmeškajte príležitosť kúpy za priaznivé ceny. Alpendorf čaká po prepojení s okolitými strediskami zvýšená atraktivita. Predpokladá sa tak rast cien nehnuteľností aj atraktívne príjmy z prenájmu.

Ski Amadé - nekonečné množstvo zábavy na jeden skipas

Ski Amadé je rakúsky najväčší lyžiarsky raj na území Salzburska a Štajerska, ktorý spája 5 regiónov, 25 špičkových lyžiarskych stredísk, 270 moderných lanoviek a 760 km bezchybne udržiavaných zjazdoviek, ktoré si môžete užívať na jeden skipas. Ponúka nepreberné množstvo aktivít a zábavy aj mimo zjazdovku, moderné športové aplikácie a zážitkové balíčky. Okrem toho sa tu koná mnoho športových súťaží, v ktorých si porovnávajú sily najlepší športovci z celého sveta.

Snow Space Salzburg - kolíska lyžiarskej elity

Snow Space Salzburg je súčasťou najväčšej lyžiarskej oblasti Rakúska Ski Amadé. Nájdete tu 120 km perfektne upravených zjazdoviek, 45 moderných lanoviek, snowpark a zážitkový areál pre deti. Oblasť je známa aj ako kolíska svetovej lyžiarskej elity, s ktorou sú spojené také mená ako Marcel Hirscher, Michaela Kirchgasser či Hermann Maier.

Marcel Hirscher, najlepší zjazdár posledných rokov a niekoľkokrát ocenený najlepší športovec Rakúska, vyhral osemkrát Svetový pohár, je držiteľom 2 zlatých medailí z olympijských hier a získal 7 titulov z majstrovstiev sveta. Prvýkrát na seba výrazne upozornil na juniorských majstrovstvách sveta 2007 doma vo Flachau, kde vyhral obrovský slalom. Celkom tu získal 3 zlaté, 2 strieborné a 1 bronzovú medailu.

Hermann Maier, rakúska lyžiarska legenda zrodená v Altenmarkte, vyhral 4 tituly vo Svetovom pohári, 4 olympijské medaily a 3 tituly majstra sveta. Vo Flachau teraz prevádzkuje so svojím bratom Alexom lyžiarsku školu, ktorú založil už jeho otec.

Novinka - prepojenie s oblasťou Flachauwinkl/ Kleinarl

Prepojenie stredísk Flachau, Wagrain a St. Johann/ Alpendorf v sezóne 2017/18 a vznik novej značky Snow Space Salzburg bude v roku 2020 zavŕšené novou 10-miestnou gondolou Flying Mozart a výstavbou prepojovacej lanovky Panorama Link vedúcej z vrcholu Griessenkar do sedla Frauenalmsattel nad Kleinarl, ktorá tak prepojí Snow Space s oblasťou Flachauwinkl/ Kleinarl. Jedná sa o jednu z najväčších investícií v rakúskych Alpách v sezóne 2019/2020, ktorá ešte povýši celú oblasť na prémiové lyžiarske stredisko z hľadiska komfortu a prepravného výkonu.

Nový rezort apartmánov

Využite jedinečnú investičnú príležitosť. V úžasnej lokalite, priamo v Alpendorfe, len 700 metrov od lanoviek, sa teraz ponúkajú nové apartmány na predaj do osobného vlastníctva. Ceny sú vzhľadom k lokalite zatiaľ veľmi priaznivé. Po prepojení s oblasťou Flachauwinkl/ Kleinarl sa ešte zvýši atraktivita tohto strediska. Predpokladá sa tak rast cien nehnuteľností aj atraktívne príjmy z prenájmu.

Umiestnenie rezortu

Rezidencia sa nachádza iba 700 metrov od lanovky. K tej dôjdete pohodlne skibusom, ktorý zastavuje 100 metrov od domu. Z apartmánov si môžete vychutnať krásny výhľad na St. Johann in Pongau. Táto alpská dedinka je právom nazývaná "prázdninovým rajom na zemi". V bezprostrednej blízkosti sú lyžiarske školy, škôlky, požičovňa lyží, kryté i vonkajšie tenisové kurty, reštaurácie, bary, apres ski. Zaujímavá je tu aj letná sezóna s množstvom turistických a cyklistických trás, mnohými zaujímavými ihriskami pre deti či bikepark pre milovníkov adrenalínu na bicykli.

Vynikajúca dostupnosť

Alpendorf je veľmi dobre dostupný. Z Bratislavy sa sem dostanete za 4 hodiny a 20 minút. Trasa meria iba 447 km. Letisko v Salzburgu je iba 45 minút odtiaľto.

Skvelá vybavenosť

Tento rezort ponúka celkom 16 hotelových izieb a 19 apartmánov. Štvorposchodová rezidencia bude disponovať reštauráciou, fitnes, lyžiarňou, wellness s luxusným vnútorným bazénom, šmykľavkou pre deti, saunou a parou. K dispozícii budú tiež podzemné garáže s 35 parkovacími miestami pre osobné automobily a 11 vonkajších parkovacích miest. Jednotky sú predávané vrátane kompletného vybavenia podľa vybraných nábytkových balíčkov.

Užívanie apartmánov

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné 6 týždňov v roku, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Termín výstavby

Výstavba bola v októbri 2019 zahájená. Dokončenie sa plánuje do 2 rokov.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: FamVeld / Shutterstock.com, Billion Photos / Shutterstock, Dean Drobot / Shutterstock.com, photoinnovation / Shutterstock.com, lassedesignen / Shutterstock.com, IM_photo / Shutterstock.com, gorillaimages / Shutterstock.com

 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: