SKICIRCUS: Prvá fáza predaná počas 2 dní! Druhá fáza apartmánov teraz v predaji!

Referenčné číslo: AP20048
Krajina: Rakúsko
Región: Saalbach/Hinterglemm
Mesto: Viehhofen
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 42.20 m2 - 108.80 m2
 
Cena:
284.000 € - 869.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Predstavujeme nový apartmánový rezort situovaný v salzburskom Viehhofene, uprostred najkrajších prázdninových oblastí Rakúska - Zell am See/ Kaprun a Saalbach/ Hinterglemm. Nachádza sa na slnečnom svahu v pešej vzdialenosti od 10-miestnej gondoly zellamseeXpress. Vzhľadom k očakávanému lanovkovému spojeniu medzi oblasťou Skicircus, Zell am See a Kaprun predstavuje rezidencia excelentnú investičnú príležitosť s potenciálom zvýšenia hodnoty nehnuteľnosti aj atraktívnych príjmov z prenájmu.


Z dôvodu enormného záujmu investorov bola prvá fáza rezortu predaná počas 2 dní! Ide tak o jeden z najrýchlejšie predaných projektov v Rakúsku posledných rokov. Druhá fáza výstavby bola práve uvedená do predaja. Nezmeškajte túto príležitosť!


Prednosti rezortu:

 • Druhá fáza výstavby teraz v predaji. Prvá fáza bola predaná v priebehu 2 dní! Ide tak o jeden z najrýchlejšie predaných projektov v Rakúsku.
 • Exkluzívna investičná príležitosť v najväčšej lyžiarskej oblasti Skicircus
 • Ski-out alebo pešo k novej lanovke zellamseeXpress (600 metrov)
 • 5 minút autom alebo bezplatným skibusom od lanovky Schönleitenbahn
 • Plánované lanovkové prepojenie Skicircus, Zell am See a ľadovca v Kaprune
 • Očakávané zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti
 • Kompletný systém správy a ďalšieho prenájmu.
 • Renomovaná správcovská spoločnosť
 • Reštaurácia, lyžiareň a kolkáreň v rezorte
 • Kompletné vybavenie apartmánov
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Skicircus

Skicircus je najväčšou lyžiarskou oblasťou v Rakúsku a jednou z najväčších na svete. Lanovky spájajú nielen niekoľko lyžiarskych oblastí, ale aj dve spolkové krajiny Rakúska - Salzbursko a Tirolsko. Celkom si môžete užívať 270 perfektne upravených zjazdoviek. Čaká na Vás aj mnoho snowparkov, free ride lyžovania, zimné turistické trasy, bežecké trate, apres ski bary a mnoho ďalšieho. A to nie je všetko. V budúcnosti sa plánuje ďalšie lanovkové spojenie s ikonickým strediskom Zell am See/Kaprun. Už teraz je v prevádzke nová lanovka z Viehhofenu do Zell am See.


Pešo od lanovky zellamseeXpress

Chcete svoj deň stráviť športovo? Obujte si preskáče priamo v rezorte a dostaňte sa bez auta k lanovke zellamseeXpress, ktorá je vstupnou bránou do lyžiarskeho a turistického raja. Od rezortu dôjdete až k lanovke na lyžiach! Pešo trvá cesta len 9 minút (600 m). Alebo nasadnite do auta či bezplatného skibusu a nechajte sa odviezť k lanovke Schönleitenbahn vo vyhlásenej oblasti Skicircus.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Vyberte si niektorý z 29 apartmánov s balkónom alebo terasou. Samozrejmosťou sú parkovacie miesta a miestnosť pre úschovu lyží a bicyklov. Súčasťou rezortu je aj reštaurácia. V interiéroch aj v exteriéri bude použitý kvalitný materiál, fasáda domu dekorovaná prírodným kameňom a drevom. Projekt bude postavený v typickom alpskom štýle.


Kompletné vybavenie

Apartmány budú odovzdané ich novým majiteľom kompletne zariadené a vybavené tak, aby ich bolo možné ihneď začať prenajímať.


Atraktívna investícia

Apartmány sú na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Očakávané príjmy z prenájmu sa pohybujú na úrovni cca 3,13 % v prvom roku a 3,71 % v druhom roku.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Termín výstavby

Výstavba prvej fázy projektu (budovy A a B) by sa mala začať v máji/júni 2021. Dokončenie je plánované na Vianoce 2022. Druhá fáza výstavby (budovy C a D) o pol roka dlhšie.

Projekt stavia renomovaný developer s mnohoročnou históriou na rakúskom trhu, ktorý sa pýši množstvom úspešne realizovaných projektov. Pre investora predstavuje garanciu kvality a bezpečne uložených prostriedkov.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku miesta výstavby v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: