Špičkový rezort priamo na golfovom ihrisku

Referenčné číslo: SI19852
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Torre del Mar
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 90.37 m2 - 100.69 m2
 
Cena:
166.800 € - 207.800 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme nové apartmány v prvej línii pri golfovom ihrisku na slnečnom Torre de Mar. Tento privátny rezort je situovaný v oblasti najlepších rezidenčných komplexov na východnom pobreží Costa del Sol. Vďaka skvelému rozvrhnutiu ponúkajú apartmány dostatok svetla a priestoru. Vzniká tak veľmi moderný, vzdušný a vysoko kvalitný rezort s vycibreným architektonickým dizajnom. Staňte sa hrdým majiteľom golfového apartmánu aj vy.

Nekonečné množstvo zábavy

Jedinečné umiestnenie nehnuteľnosti umožňuje nekonečné množstvo zábavy. Golfové ihrisko s 18 jamkami máte priamo pred dverami. Pláž a prístav Puerto de la Caleta je len 8 minút jazdy od rezortu. Neďaleko rezortu je preslávený vodný zábavný park Aquavelis Water Park a nákupné centrum El Ingenio. Dokonca aj lyžovanie je tu možné. Iba 2 hodiny odtiaľto sa nachádza lyžiarsky rezort Sierra Nevada v Granade. Ak máte radi históriu, určite nezabudnite navštíviť mestá Cordoba a Sevilla, ktoré sú tiež do 2 hodín jazdy. Len 30 minút odtiaľto si môžete užívať pulzujúce centrum Malagy.

Najlepšia klíma v Európe

Pobrežie Costa del Sol si svoje meno zaslúžilo vďaka viac ako 325 dní slnečného svitu v roku. Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.

Užívajte si toto úžasné miesto s rodinou, priateľmi aj obchodnými partnermi.

Rezort apartmánov so záhradami a bazénom

Priestranné terasy a veľké okná ponúkajú fantastický výhľad na golfové ihrisko, ktoré je priamo pred rezortom. Apartmány sú dodávané vrátane plne vybavenej kuchynskej linky, klimatizácie a kúrenia. Komplex je obklopený krásnou záhradou a bazénom. Vynikajúci pomer ceny a kvality!

Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou je aj skvelá dostupnosť. Z Bratislavy a Viedne do Malagy je zavedené priame letecké spojenie, a to po celý rok! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 35 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.

 

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: