Špičkový rezort priamo na golfovom ihrisku

Referenčné číslo: SI19852
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Torre del Mar
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 88.19 m2 - 123.67 m2
 
Cena:
163.800 € - 219.800 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme nové apartmány v prvej línii pri golfovom ihrisku na slnečnom Torre de Mar. Tento privátny rezort je situovaný v oblasti najlepších rezidenčných komplexov na východnom pobreží Costa del Sol. Vďaka skvelému rozvrhnutiu ponúkajú apartmány dostatok svetla a priestoru. Vzniká tak veľmi moderný, vzdušný a vysoko kvalitný rezort s vycibreným architektonickým dizajnom. Staňte sa hrdým majiteľom golfového apartmánu aj vy.

Nekonečné množstvo zábavy

Jedinečné umiestnenie nehnuteľnosti umožňuje nekonečné množstvo zábavy. Golfové ihrisko s 18 jamkami máte priamo pred dverami. Pláž a prístav Puerto de la Caleta je len 8 minút jazdy od rezortu. Neďaleko rezortu je preslávený vodný zábavný park Aquavelis Water Park a nákupné centrum El Ingenio. Dokonca aj lyžovanie je tu možné. Iba 2 hodiny odtiaľto sa nachádza lyžiarsky rezort Sierra Nevada v Granade. Ak máte radi históriu, určite nezabudnite navštíviť mestá Cordoba a Sevilla, ktoré sú tiež do 2 hodín jazdy. Len 30 minút odtiaľto si môžete užívať pulzujúce centrum Malagy.

Najlepšia klíma v Európe

Pobrežie Costa del Sol si svoje meno zaslúžilo vďaka viac ako 325 dní slnečného svitu v roku. Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.

Užívajte si toto úžasné miesto s rodinou, priateľmi aj obchodnými partnermi.

Rezort apartmánov so záhradami a bazénom

Priestranné terasy a veľké okná ponúkajú fantastický výhľad na golfové ihrisko, ktoré je priamo pred rezortom. Apartmány sú dodávané vrátane plne vybavenej kuchynskej linky, klimatizácie a kúrenia. Komplex je obklopený krásnou záhradou a bazénom. Vynikajúci pomer ceny a kvality!

Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou je aj skvelá dostupnosť. Z Bratislavy a Viedne do Malagy je zavedené priame letecké spojenie, a to po celý rok! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 35 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.

Termín výstavby

Výstavba sa už začala. Dokončenie sa očakáva na jeseň 2020.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: