To najlepšie z dvoch svetov

Referenčné číslo: DP19042
Krajina: Dubai/SAE
Mesto: Dubaj
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 36.50 m2 - 130.00 m2
 
Cena:
604.000 AED - 2.065.000 AED (EUR, USD, CHF, AED) Orientačný prevod z AED

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

V prestížnej časti Dubaja - Dubailand - vzniká jedinečné miesto pre aktívny život v luxuse, v zeleni rozsiahleho parku a golfového ihriska, a zároveň v bezprostrednej blízkosti exkluzívnych služieb a neobmedzených možností, ktoré Vám ponúkne len Dubaj.

Uzavretá komunita sa inšpiruje duchom Beverly Hills. Srdcom rezortu je golfové ihrisko Trump International Golf Club Dubai s 18 jamkovým golfovým ihriskom (designed by Gil Hansa), najväčším Clubhouse v Dubaji a Trump spa & wellness centrom. Rozsiahly zelený park s rozlohou 400.000 m² poskytuje bezpečné a pokojné zázemie pre Vás a Vašich blízkych. Priamo v rezorte sa nachádza 2,5 km dlhá nákupná alej s luxusnými obchodmi, reštauráciami a kaviarňami, vonkajší bazén s piesočnou plážou, tenisový areál, futbalové a basketbalové ihriská, najväčšia ľadová plocha v Dubaji, vodný svet, detské ihriská, kino a nespočetné množstvo ďalších možností pre aktívne prežitie Vášho pobytu v Dubaji. Osobné concierge služby sú Vám k dispozícii 24 hodín denne. Priamo v uzavretej komunite nájdete služby lekára a medzinárodné školy pre Vaše deti. Zároveň sa nachádzate blízko k vyhláseným piesočným plážam, Dubai Marina, Jumeirah a Downtown Dubai. Viac informácií o tomto jedinečnom rezortu nájdete tu: Život v zeleni, život v luxuse.

V rámci tohto prestížneho rezortu Vám teraz ponúkame možnosť kúpiť luxusné apartmány v modernom komplexe troch výškových budov priamo pri golfovom ihrisku Trump International Golf Club Dubai s výhľadom do zelene, a zároveň v luxusnej obchodnej zóne. Apartmány sú určené do osobného vlastníctva (na osobné používanie bez nutnosti ďalšieho prenájmu).

Pre viac informácií a aktuálnu ponuku nehnuteľností v tomto projekte nás prosím kontaktujte. Radi pre Vás dohodneme osobnú prehliadku a stretnutie s našim zástupcom v Dubaji, s ktorým môžete hovoriť v slovenskom jazyku. Kupujúci nehradí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: