Unikátny rezort privátnych luxusných víl

Krajina: Maurícius
Mesto: Grand Baie
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 115.60 m2
 
Cena:
446.554 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Ponúkame unikátny rezort privátnych luxusných víl zasadených do oblasti Grand Baie na severozápadnom pobreží ostrova Maurícius, ktorý je obľúbený svojou kultúrnou rozmanitosťou, bielymi piesočnými plážami a tyrkysovou vodou oceánu. Priestranný záliv Grand Baie lemujú nádherné pláže s jemným pieskom, kotvia tu luxusné jachty a uličky mesta sú pretkané obchodmi, reštauráciami a barmi. Široká ponuka služieb uspokojí všetky vekové kategórie vrátane rodín s malými deťmi.

Developer si dal so svojím tímom záležať na každom detaile od jedinečnej architektúry až po precíznu výzdobu interiéru, ktorá kombinuje luxus s praktickým riešením, zahŕňa technologické novinky a vytvára dokonalú harmóniu a komfort pre svojich užívateľov.

Súčasťou víl sú priestranné izby s mramorovými podlahami, veľká spálňa s vlastnou šatňou, veľkorysá kúpeľňa s jacuzzi a sauna s výhľadom na súkromný vyhrievaný bazén. Vďaka najnovším technológiám môžete cez dotykový panel Apple pohodlne ovládať osvetlenie, zvuk, klimatizáciu, závesy, žalúzie, ohrev bazénu, elektrické zastrešenie a ďalšie. Samozrejmosťou je bezproblémová komunikácia s recepciou zaisťujúce concierge služby. Vily sú skutočne majstrovským dielom dizajnu, ktorý kombinuje modernosť s kúzlom tradičných materiálov prvotriednej kvality.

Majitelia môžu využívať mnoho privátnych služieb na mieru. Napríklad masáž v pohodlí vašej vily, kde sa dokonale ponoríte do sveta pokoja a relaxácie. Ďalej môžete využiť súkromné služby kuchárov priamo vo svojej kuchyni. Okrem toho máte prístup do plne vybaveného fitness, spa, wellness a do lounge klubu. Využite aj súkromný Beach Club v Trou-aux-Biches. Okrem plávania v oceáne môžete ochutnať miestne špeciality na plážovej reštaurácii a v bare, alebo si oddýchnuť pri relaxačnej masáži s výhľadom na tyrkysovú lagúnu. Beach Club ponúka najrôznejšie vodné športy. Majitelia dostanú pri príchode exkluzívny prístup do tohto klubu. K doprave možno využiť bezplatnú kyvadlovú dopravu, ktorá je k dispozícii 4x denne. Klub je ideálny aj pre oslavy narodenín, svadby a pravidelne sa tu konajú rôzne akcie.

Vily je možné v čase vašej neprítomnosti prenajímať. Dcérska spoločnosť developera zabezpečuje prenájom nehnuteľností a zabezpečuje pre majiteľov atraktívne a stabilné príjmy z prenájmu, ktoré sú až 5,5 % ročne po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením. Pri krátkodobých prenájmoch zabezpečuje celý servis, správu a údržbu bez starostí pre majiteľa. Poskytuje online rezervačný systém, zaisťuje marketing prostredníctvom vybraných najväčších cestovných kancelárií na mieste i medzinárodnej úrovni, transfery z letiska, check-in, check-out a spravuje prevádzkové platby (elektrina, voda, telefón, internet). Cudzinci neplatia rezidenčnú ani majetkovú daň, ale iba daň z príjmov vo výške 15%.

Vily sa predávajú v súlade s pravidlami PDS (Property Development Scheme), takže je možná ich kúpa cudzincom.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti na Mauríciu. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: