Váš druhý domov na slnečnom pobreží

Referenčné číslo: TM20028
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Estepona
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 94.00 m2 - 171.00 m2
 
Cena:
316.400 € - 687.400 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme exkluzívny rezort apartmánov umiestnený medzi vyhlásenými mestami Estepona a Marbella, 40 minút od medzinárodného letiska v Malage, 5 minút od Puerto Banus a 17 minút pešo (1,2 km) od pláže Playa del Saladillo. Nejazdite sem len na dovolenku. Nechajte, nech sa toto úžasné miesto stane vaším druhým domovom. Domovom na prominentnom slnečnom pobreží Costa del Sol.


Prednosti rezortu:

 • Resort na prominentnom Costa del Sol
 • V pešej dostupnosti pláže Playa del Saladillo
 • 5 minút od Puerto Banus, 14 minút od Estepony,
 • 19 minút od Marbelly
 • Moderný dizajn, kompletné vybavenie
 • Bazén, bazén, vírivka, svieže záhrady
 • Priestranné terasy, predzáhradky aj strešné solária
 • Už dokončené
 • Najlepšia klíma v Európe, príjemné teploty po celý rok
 • Letecké spojenie z Bratislavy do Málagy (40 minút od rezortu)
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Najlepšia klíma v Európe

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.

Umiestnenie projektu v oblasti južného Španielska poskytuje majiteľom nehnuteľností široké možnosti využitia nehnuteľnosti po celý rok. Vysoká letná turistická sezóna tu trvá od začiatku júna do konca septembra. Avšak ľudia z celého sveta prichádzajú do južného Španielska celoročne.


Nové apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Vyberte si z apartmánov s 2 a 3 spálňami a 2 kúpeľňami, kde sa budete cítiť ako doma. Rezort vyniká svojou pokojnou atmosférou a vynikajúcim zázemím s priestranným bazénom, šmykľavkou pre deti, 2 vírivkami a krásnymi záhradami.

Apartmány sú rozložené v 6 budovách s 2 alebo 3 poschodiami, z ktorých takmer všetky ponúkajú výhľad na more. Budovy sú charakteristické moderným dizajnom s veľkými priestrannými terasami. Ku každému apartmánu patrí parkovacie miesto a komora.

Apartmány na prízemí majú veľké kryté terasy a priestranné záhrady oddelené cyprusovým živým plotom. K apartmánom na prvom poschodí patria priestranné terasy s výhľadom na bazény a ihriská. Apartmány v najvyšších poschodiach ponúkajú výhľad na more a spoločné priestory rezortu.


Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou je aj skvelá dostupnosť. Z Bratislavy a Viedne do Malagy je zavedené letecké spojenie! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 40 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: