Veľký hotel v horskej dedine priamo pri lyžiarskom areáli

Referenčné číslo: SO19793
Krajina: Rakúsko
Región: Iné oblasti
Mesto: Lackenhof
Typ reality: Hotel / Penzión
Veľkosť: 2400.00 m2
 
Cena:
1.200.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

V rakúskej horskej dedinke Lackenhof s vlastným lyžiarskym areálom je na predaj veľký zavedený hotel. Nachádza sa v nádhernej krajine, ktorá turistov láka v zime aj v lete. Hotel je možné prevádzkovať v zime i v lete.

Hotel je veľmi priestranný, má štyri podlažia, dve terasy aj dostatok vlastných parkovacích miest. V 29 izbách je možné ubytovať až 77 hostí. Súčasťou hotela sú navyše dve reštaurácie, sauna aj miestnosť s biliardovým stolom.

Prízemie budovy tvoria dve terasy, raňajková miestnosť, reštaurácia s 80-100 miestami na sedenie, biliardová miestnosť, kuchyňa, sklady, chladiaca a technická miestnosť.

V prvom poschodí sú izby pre hostí, miestnosť so stolom na stolný tenis a práčovňa. Na druhom poschodí je okrem ďalších izieb pre hostí aj sauna. V poslednom, treťom poschodí je k dispozícii sedem izieb pre zamestnancov.

Nehnuteľnosť vlastní rakúska firma, zahŕňajúcu iba tento hotel. Hotel sa predáva vrátane tejto firmy, na ktorú sú písané všetky povolenia spojené s jeho prevádzkou. Nový majiteľ tak môže hotel prevziať a pokračovať v jeho prevádzke bez prerušenia.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: