Vila Cecilia priamo pri pláži v smaragdovej zátoke

Referenčné číslo: IS13898
Krajina: Sardínia
Mesto: Baia Santa Reparata
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 100.00 m2
 
Cena:
250.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Vila Cecilia sa nachádza na severe Sardínie priamo pri pláži v zátoke Baia Santa Reparata, ktorá je vzdialená od mestečka Santa Teresa Gallura 3 km západným smerom. Veľmi vhodné pre tých, ktorí si chcú užiť pravú sardínsku prírodu, more a zároveň potrebujú mestské služby, ako napríklad lekáreň, zdravotnícke centrum, veľké množstvo reštaurácií, obchodov a barov. Tie všetky možno nájsť len pár minút jazdy v Santa Teresa.

Vila Cecilia sa nachádza 500-800 metrov nad morom v typickej nedotknutej stredomorskej krajine tvorenej zelenými kríkmi a žulovými skalnými formáciami.

Vila je súčasťou dvojdomu, každý má vlastný vstup. Interiér vily tvorí presvetlená a priestranná obývacia izba s typickým sardínskym krbom, kuchyňa s terasou vyzerajúca na more, ďalej dve spálne a dve kúpeľne. Celková plocha vily je 100 m², vo vile sa nachádza celkom sedem lôžok, všetky miestnosti sú plne vybavené. Z jednej zo spální je umožnený vstup priamo na terasu, z ktorej je nádherný výhľad. Na terase je možné organizovať barbeque party. Vila zahŕňa ešte druhý balkón, ďalej druhý vstup do domu z vlastnej záhrady a parkovacie miesto.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: