Vila priamo u krištáľovo čistého mora

Referenčné číslo: PM19869
Krajina: Chorvátsko
Región: Rogoznica
Mesto: Rogoznica
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 211.00 m2
 
Cena:
1.000.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

30 metrov od mora

K predaju ponúkame modernú vilu s tromi apartmánmi vo výbornej lokalite na pevnine. Nachádza sa na malom polostrove a vďaka umiestneniu vo svahu poskytuje dokonalé, ničím nerušené výhľady na more. Kamienkové pobrežie, ktoré obmýva nádherná čistá voda vhodná na kúpanie a bezpečná aj pre deti, je vzdialené len asi 30 metrov. Najbližšia dedina je Rogoznica, vzdialená len pár minút jazdy autom, ale pobrežie lemujú kaviarne a rôzne obchodíky, ku ktorým sa pohodlne dostanete pešo.

Pri dome sú k dispozícii štyri súkromné parkovacie státia. Nehnuteľnosť bola postavená na pozemku o výmere 490 m2 s krásne udržiavanou záhradou. Jeho súčasťou je aj bazén (3 × 7 m2) a stredomorskú atmosféru dokonale dopĺňa záhradný krb. Na zastrešenej časti terasy môžete obedovať za každého počasia.

Vila je rozdelená na suterén, prízemie a prvé poschodie. Súčasní majitelia využívajú suterén ako

apartmán. Prízemie má rozlohu 82 m2. Apartmán na prízemí sa skladá z dvoch spální, dvoch kúpeľní a obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou. Apartmán na prvom poschodí má výmeru 95 m2 a zahŕňa kuchyňu, jedáleň, obývaciu izbu, tri spálne a dve kúpeľne. V hornom poschodí sa nachádza aj menší apartmán s výmerou 34 m2 a s jednou spálňou, kúpeľňou, obývacou izbou, kuchyňou a jedálňou.

Všetky apartmány sú kompletne a vkusne zariadené.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: