Vila s dvomi bazénmi pri mori na Istrii

Referenčné číslo: SO19460
Krajina: Chorvátsko
Región: Istria
Mesto: Sveti Lovrec - Labinski
Typ reality: Byt/Apartmán
Hotel / Penzión
Investičné príležitosti
Cena:
410.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Letovisko Diminići sa nachádza v kopcovitej krajine na juhovýchode polostrova Istria, ďaleko od ruchu veľkých turistických centier a preplnených pláží. Skalnaté zákutia s kamienkovými plážami, obklopené borovicovými lesmi, priamo nabádajú na kúpanie. Po nádhernej vyhliadkovej trase sa dostanete až do 14 kilometrov vzdialeného turistického centra Rabac. Obchody s potravinami, čerstvým ovocím a rybami sú priamo v Diminići.

Okolie ponúka možnosť kúpania, potápania a iných vodných športov, ďalej je tu obľúbená aj turistika a cykloturistika. Vďaka priaznivému podnebiu je táto časť Istrie vyhľadávaná po celý rok.

Vila, ktorú ponúkame na predaj, sa skladá zo šiestich luxusne vybavených apartmánov. Nachádza sa na vyvýšenom skalnatom mieste, a tak poskytuje krásny výhľad na more, ktoré je vzdialené asi jeden kilometer. Apartmány majú vlastný vstup, kuchyňu, kúpeľňu a toaletu, nechýba ani klimatizácia a satelitná televízia.

Priamo pri vile sú k dispozícii dva vyhrievané bazény (10 x 5 a 2 x 2 m), ihrisko, záhrada s posedením pri grile a priestranné parkovisko.

Vila je každý rok v sezóne úplne obsadená. Každú sezónu môžete očakávať výnos cca 50 000 EUR, prevádzka a obsluha sú zaistené. Momentálne je ubytovanie turistov v plnom prúde. Dôvodom predaja je zdravotný stav majiteľa.

Prehliadku nehnuteľnosti Vám radi zaistíme.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: