Vila s úžasnou atmosférou

Referenčné číslo: FM14910
Krajina: Malorka
Mesto: Puerto Andratx
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 276.00 m2
 
Cena:
2.600.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Veľmi príjemný vidiecky dom len niekoľko minút vzdialený od prístavu Puerto Andratx. Ponúka napríklad plavecký bazén, garáž, apartmán pre hostí aj studňu.

Dom stojí na jednom z najkrajších stredomorských ostrovov - na Malorke. Je orientovaný na juhozápad, aby vynikol výhľad na okolité hory a krásnu prírodu. Pozemok, ktorý v podstate pozostáva z tropickej záhrady, leží neďaleko kaviarní, reštaurácií a obchodov na pobreží v Puerto Andratx. V záhrade je niekoľko veľmi príjemných zákutí, napríklad okolo bazéna s palmami, alebo v tieni listov s výhľadom na okolie.

Celková zastavaná plocha domu predstavuje 276 m², do ktorej počítame aj apartmán pre hostí a zastrešenú terasu o 23 m². Navyše je pri dome zhruba 100 m² vydláždených, preslnených terás. Vo vnútri je rozloženie izieb nasledovné: súkromnou príjazdovou cestou sa dostanete do vzdušnej vstupnej haly, ďalej do slnečnej obývacej izby s krbom a presklenými dverami ďalej na terasu a k bazénu.

Cez záhradu môžete pokračovať oblúkom do jedálne. Priamo pri jedální je tiež plne vybavená kuchyňa, v ktorej nájdete všetky potrebné zariadenia, a to v špičkovej kvalite. Všetky tri spálne majú vlastnú, oddelenú kúpeľňu. Apartmán pre hostí tvorí ďalšia spálňa s kúpeľňou. Tento apartmán sa nachádza kúsok od bazéna, pri ktorom je aj letná kuchyňa, gril s posedením aj miesto na opaľovanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: