Vila s výhľadom na more na predaj v letovisku Sosua

Referenčné číslo: SC17171
Krajina: Dominikánska republika
Mesto: Sosua
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Veľkosť: 250.00 m2
 
Cena:
875.000 US$ (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Úžasný apartmán v meste Sosua s okúzľujúcimi súmrakmi každý večer, súkromným prístupom na najkrajšiu pláž v meste, panoramatickým bazénom s vírivkou a veľkým priestorom na opaľovanie.

Toto je jedna z najväčších nehnuteľností v meste a tiež niečo, čo si nemôžete nechať ujsť. Ohromujúci výhľad na oceán od Sosúa až po Puerto Plata s dokonalým súmrakom, súkromný prístup na najpríjemnejšiu pláž v meste, bazén ponúkajúci panoramatický výhľad, vírivka a veľký priestor na opaľovanie.

Apartmán zaberá približne 250 m², delí sa na 3 spálne (2 postele king - size, 1 posteľ queen - size) a celkovo poskytuje ubytovanie až pre 6 osôb. Má 2 kúpeľne (1 s vírom), veľkú kuchyňu s centrálnym pultom aj raňajkovým barom a obrovskú obývaciu izbu s panoramatickým výhľadom prepojeným s terasou. Celé miesto je zariadené v karibskom štýle, s klimatizáciou, televíziou a dekorované peknými obrazmi. Je dokonalé pre bývanie alebo prenájom v najlepšom kondomíniu v meste Sosua. Všetko je v dosahu pešo: pláž, supermarkety, reštaurácie, banky, zdravotná starostlivosť atď.

Zahŕňa non - stop bezpečnostnú ochranku a 2 súkromné kryté parkovacie miesta.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: