Výborne zavedený 3*S hotel, Bodenmais

Referenčné číslo: SO19651
Krajina: Nemecko
Mesto: Bodenmais
Typ reality: Hotel / Penzión
Investičné príležitosti
Cena:
3.500.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Ponúkame na predaj výborne zavedený 3* S hotel v nemeckom mestečku Bodenmais!

Wellness hotel sa nachádza vo vyvýšenej polohe. Z izieb aj z terasy reštaurácie sa ponúka dychberúci výhľad na okolité hory nemeckej časti Šumavy - Bayerwald. Ideálna poloha hotela je jeho veľkou prednosťou! Hotel je veľmi dobre udržiavaný a nevyžaduje žiadne dodatočné investície. Možno ho prevziať a jednoducho pokračovať v prevádzkovaní hotela!

Hotel sa skladá z niekoľkých typov izieb. Niet teda pochýb, že dokážete uspokojiť všetky kategórie klientov. K dispozícii je jednoposteľová izba s južne orientovaným balkónom, dvojlôžková izba s južne orientovaným balkónom, dvoj- až trojlôžková izba s južne orientovaným balkónom, suite bez balkóna a suite s východne orientovaným balkónom a apartmán bez balkóna. Všetky izby sú moderne a vkusne vybavené. Teplé farby, dostatok svetla a skvelé usporiadanie izieb dotvára príjemnú atmosféru pre Vašich hostí. Izby sú nefajčiarske.

Hotel obsahuje celkom 40 dvojlôžkových izieb s balkónom, 8 jednolôžkových izieb s balkónom, 3 jednolôžkové izby bez balkóna, 2 suity pre 2-4 osoby, 3 suity pre 4 osoby a jeden apartmán.

Súčasťou hotela je vybavená profesionálna kuchyňa a reštaurácia pre 170 osôb. Na reštauráciu nadväzuje menšia terasa, kde si môžete vychutnať napríklad pohár dobrého vína pri západe slnka. Po večeri môžete svojich hostí usadiť aj do novovybudovanej štýlovej lounge či do baru. Pre firemných hostí je pripravená konferenčná miestnosť. Pre najmenších návštevníkov je tu vybavený detský kútik.

V suteréne hotela je k dispozícii welness so saunou, s bazénom, dvoma infračervenými kabínami a parou. Oddýchnuť si môžete vo vnútri v jednej z dvoch relaxačných miestností s lehátkami či pohodlnými dvojlôžkami. Z welness je umožnený aj vstup na vonkajšiu lúku, kde sa môžete opaľovať na pripravených lehátkach a vychutnávať si krásny výhľad na okolité hory.

Welness hotel sa iste nezaobíde bez ponuky romantiky pre dvoch - páry môžu využiť miestnosti so súkromnou vírivkou a vodnou posteľou. V hoteli sú ponúkané aj ďalšie služby ako je manikúra, pedikúra, masáže, kozmetika a pod. Pre všetky tieto služby sú k dispozícii vybavené a tematicky dekorované separátne priestory.

Parkovanie pred hotelom je možné na niekoľkých parkovacích miestach vonku či v prístreškoch.

Samozrejmosťou je recepcia a lyžiareň.

Hotel funguje celoročne a je veľmi dobre obsadzovaný hosťami po celý rok. Má aj svoju stálu klientelu, ktorá sa sem každoročne vracia. Hotel je využívaný lyžiarmi aj milovníkmi letnej turistiky. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o welness hotel, je veľmi dobre obsadzovaný aj v obdobiach jari a jesene.

Klima - práve tým je Bodenmais preslávený. Ojedinelý kontrast miernej klímy v údolí a drsnejšej klímy vo vyšších polohách dal priestor pre vznik preslávených klimatických kúpeľov - jedná sa o jediné klimatické kúpele Bavorského lesa. V podzemných chodbách sa lieči ochorenie horných dýchacích ciest, rozdutie pľúc a astma. Na tieto procedúry prispieva rada zdravotných poisťovní - a práve tieto kúpele každoročne privádzajú do Bodenmais (teda aj do ponúkaného hotela) radu hostí.

Milovníci lyžovania si môžu zalyžovať v lyžiarskom stredisku Silberberg. Ide o stredisko, ktoré je vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi či pre začiatočníkov. Väčším lyžiarskym strediskom je potom Grosser Arber, ktoré ponúka cca 10 km zjazdoviek všetkých stupňov obtiažnosti. Jedna zo zjazdoviek je dokonca závodná. Myslí sa aj na snowboardistov - k dispozícii im je vybavený snowpark. V stredisku je umožnené aj večerné lyžovanie. Ešte väčšiu radosť tu zažijú bežkári. Bodenmais sa preslávil ako jedno z top nemeckých bežeckých stredísk s vysokou istotou snehu. Pripravené je 114 km trás pre klasické trate a 110 km pre skating.

V blízkosti hotela sa nachádza separátny dom s niekoľkými apartmánmi, ktoré teraz slúži ako ubytovanie pre personál. V kúpnej cene hotela je zahrnutá aj cena tohto domu vrátane vybavenia.

Všetky zariadenia hotela, izby, welness a pod. sú ako nové. Do hotela nie je treba ďalej investovať. Možno ho prevziať a okamžite pokračovať v nastavenom hotelovom systéme. Hotel sa predáva kompletne zariadený a vybavený v stave, v akom sa teraz nachádza. Veľmi výhodná investícia!

Prehliadku hotela Vám radi na vyžiadanie zaistíme. Pre viac informácií prosím kontaktujte Rellox.

 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: