Výstavba nových apartmánov v blízkosti Schladmingu

Referenčné číslo: SH19810
Krajina: Rakúsko
Región: Schladming/Ramsau am Dachstein
Mesto: Oblarn
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 57.43 m2 - 83.18 m2
 
Cena:


Predané

Status voľnočasového bývania!

Dovoľujeme si Vám ponúknuť projekt s 30 novými apartmánmi v blízkosti Schladmingu.

Projekt sa nachádza v dedinke Ȍblarn len niekoľko minút jazdy autom od známeho a vyhľadávaného lyžiarskeho strediska Schladming.

Apartmány budú postavené v celkom 5 dvojposchodových budovách. Stavba bude zateplená, čo pre Vás znamená úsporu nákladov na vykurovanie. Očakávané prevádzkové náklady sú cca 1,5 - 2 EUR / m2.

Apartmány majú vzácny status voľnočasového užívania, tzn. že ich môžete, ale nemusíte ďalej prenajímať. Apartmány majú rozlohu 57,5 - 66,94 m2. V kúpnej cene apartmánov je zahrnuté sanitárne vybavenie, obklady a dlažba v kúpeľni, parketové podlahy, podlahové vykurovanie a dvere. Nábytok a kuchyňa nie je súčasťou kúpnej ceny. Každý vlastník si tak môže apartmán zariadiť podľa svojho vkusu.

Ku každému apartmánu patrí balkón alebo terasa a k apartmánom na prízemí navyše záhrada.

Ku každému apartmánu je nutné dokúpiť parkovacie miesto (Carport) a komoru. Je možné dokúpiť ďalšie parkovacie státie vonku.

Výstavba projektu bude vykonaná v dvoch fázach - najprv bude postavený dom D a E, ktorý je v súčasnej dobe na predaj a o rok neskôr budú postavené domy A, B a C.

Výstavba prvej fázy projektu bude zahájená na jar roku 2019 a dokončená ba mala byť na jar 2020. Výstavba druhej fázy projektu bude zahájená na jar 2020 a dokončená o rok neskôr, teda na jar 2021.

Ȍblarn je dedina obklopená horami v strede údolia Ennstal (2 057 obyvateľov). Nachádza sa neďaleko známeho lyžiarskeho strediska Schladming - cca 25 km. V dedine je k dispozícii pekáreň, Spar, kaviareň, trafika, banky - Raiffeisenbank a Sparkasse atď.

Viac informácií Vám radi podáme na vyžiadanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: