Zillertal Arena - Exkluzívny rezort apartmánov a chaletov pri lanovke

Referenčné číslo: HB19936
Krajina: Rakúsko
Región: Zillertal/Hintertux
Mesto: Hochkrimml
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 59.66 m2 - 159.65 m2
 
Cena:
447.500 € - 848.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme nový rezort apartmánov a chaletov priamo pri lanoviek a zjazdoviek najväčšej lyžiarskej oblasti Zillertalu. Vyberte si niektorý z 6 fantastických chaletov v tradičnom alpskom štýle s privátnou saunou, alebo niektorý z 12 apartmánov v hlavnej budove. Rezort vyniká svojou vynikajúcou polohou a excelentným zázemím. Skúsený developer je pre klientov zárukou bezpečnej investície. Výstavba sa už začala!

Perfektné umiestnenie

Región Hochkrimml je súčasťou národného parku Vysoké Taury a lyžiarskej oblasti Zillertal Arena a ponúka tak nekonečné množstvo zábavy v priebehu zimnej aj letnej sezóny. Užite si s celou svojou rodinou 143 km perfektne upravených zjazdoviek siahajúcich až do výšky 2500 m.n.m., 200 km bežkárskych stôp, fun parkov, snow parkov, sánkarskú dráhu a mnoho ďalšieho.

V lete sa pred vašimi dverami otvára alpská náruč turistických trás, cyklotrás, golfových ihrísk uprostred úžasnej prírody. Zažite adrenalín pri canyoningu, raftingu či na horskej dráhe, nechajte sa pohltiť úžasnou atmosférou horských jazier, doprajte svojim deťom úžasné zážitky na vysokohorských ihriskách, alebo sa nechajte očariť burácajúcimi Krimmelskými vodopádmi, najkrajšími vodopádmi v Európe.

Vynikajúca dostupnosť

Hochkrimml sa nachádza na pomedzí spolkových krajín Salzbursko a Tirolsko. Z Bratislavy sa sem dostanete za necelých 6 hodín.

Chalety a apartmány do osobného vlastníctva

Rezort moderných chaletov a apartmánov v typickom alpskom štýle predstavuje luxusnú investíciu v 1700 m.n.m. Súčasťou každého chaletu je privátna fínska sauna. Súčasťou apartmánovej budovy je recepcia, wellness so saunou a infračervenou kabínou, lyžiareň a podzemné garáže. Kupujúci si môže vybaviť chalet či apartmán podľa vlastného vkusu a želania. Nehnuteľnosti sa predávajú bez vybavenia.

Kombinácia vlastného použitia a ďalšieho prenájmu

Túžite po vlastnej nehnuteľnosti v Alpách, ale máte čas ju využiť len niekoľko týždňov v roku? Investujte do rezortu v Hochkrimml -Ideálne pre rodinnú rekreáciu na pár týždňov v roku a nastaveným systémom ďalšieho prenájmu po zvyšok roka. Ideálnu dovolenku v lete aj v zime máte na dosah a zároveň inkasujete príjmy z prenájmu. Bez starostí.

Apartmány a chalety sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Prenájom sa vypláca majiteľom mesačne. Zmluva o komerčnom prenájme apartmánu sa uzatvára na dobu 10 rokov od oficiálneho otvorenia rezortu.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Termín výstavby

Rezort je vo výstavbe. Dokončenie chaletov sa plánuje na jeseň 2020. Apartmány v hlavnej budove budú dokončené v roku 2021. Ešte v roku 2020 by mala byť hotová ich hrubá stavba.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: Creative Travel Projects / Shutterstock.com, View Apart / Shutterstock.com, FamVeld / Shutterstock.com, goodluz / Shutterstock.com, Juergen_Wallstabe / Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: