Archív noviniek (stránka 3)

news rss
Zobrazené záznamy: od 21 do 30 (celkom 44)
Článok: « 1 2 3 4 5 »

Rok 2016 znamenal pre Chorvátsko rekordný počet turistov

Rok 2016 sotva skončil, ešte ani nie sú zrátané davy turistov, ktorí mali v pláne stráviť v Chorvátsku obdobie Vianoc, a krajiny už hlásia rekord v počte ľudí, ktorí ju v minulom roku navštívili.

11.1.2017 Viac

Predaj apartmánov v Chorvátsku

Priali by ste si po rannom prebudení vyhliadnuť z okna a pozorovať hladinu mora zlievajúcu sa na obzore s oblohou? Niečo také si nemusíte dopriať len na dovolenke. Stále viac Slovákov sa rozhoduje pre nadobudnutie vlastnej nehnuteľnosti pri mori. Kúpa apartmánu v Chorvátsku patrí medzi ich najčastejšiu voľbu.

4.12.2016 Viac

Domy v Chorvátsku na predaj

Kúpim dom v Chorvátsku. Takéto rozhodnutie už urobila celá rada našich spoluobčanov a stále viac ich o niečom podobnom premýšľa. Preto si poďme o nákupe nehnuteľnosti v Chorvátsku, v tomto prípade vily alebo domu, povedať niečo viac.

4.12.2016 Viac

Chorvátsko láka slávnych. Na dovolenku, aj k obstaraniu nehnuteľnosti

Chorvátsko už dávno nie je len lacnejšou alternatívou k Španielsku alebo Francúzsku. Nádherná príroda, historické mestá, čisté more, dobré jedlo aj kvalita služieb prispievajú k zvyšujúcemu sa kreditu krajiny. To napokon dokazuje aj rastúca náklonnosť svetových celebrít. Tie sem v hojnej miere jazdia na dovolenku, ale tiež si tu zaobstarávajú letné sídla.

6.10.2016 Viac

Vývoj cien európskych nehnuteľností. Ceny rastú v Rakúsku i Španielsku

V nadväznosti na referendum o vystúpení Veľkej Británie z EÚ sa celý realitný svet zaujíma o to, aký vplyv budú mať zmeny v najbližších rokoch na britský trh a správanie britských investorov. Ako sú na tom ale ceny nehnuteľností v ostatných štátoch?

6.8.2016 Viac

Domov pri mori: zvolíte Európu, alebo Karibik?

Druhý domov pri mori si už zaobstarali tisíce Slovákov a ďalší stále pribúdajú. Najobľúbenejšie zostávajú nehnuteľnosti v Európe, záujem je ale aj o bývanie na Floride a v Karibiku.

31.7.2016 Viac

Nehnuteľnosti v Chorvátsku od januára 2016 len s energetickým certifikátom

Nový zákon, ktorý v Chorvátsku nadobudne účinnosť 1. januára 2016, so sebou prináša dôležitú zmenu. Predaj resp. prenájom chorvátskych nehnuteľností bude od januára budúceho roku možné len s certifikátom energetickej náročnosti budovy.

17.11.2015 Viac

Prečo utrácať za hotely? Obstaranie vlastného bývania pri mori sa oplatí

Bývanie vo vlastnom letnom byte so sebou prináša veľa výhod, ako napríklad pohodlie; prekvapivo sa k nim však radí aj cena.

24.10.2015 Viac

Medzi Čiovom a Trogirom už rastie nový most

Nehnuteľnosti v Dalmácii patria k najvyhľadávanejším cieľom tuzemských záujemcov o nehnuteľnosti pri mori. Veľmi atraktívnou oblasťou ponúkajúce skvelé kúpanie, ale aj neopakovateľnú romantiku historických zákutí, vynikajúce reštaurácie a nádhernú prírodu je Trogir a jeho okolie.

20.9.2015 Viac

Ceny nehnuteľností v Chorvátsku sú o tretinu nižšie ako v roku 2008

Ceny rezidenčných nehnuteľností v Chorvátsku prvýkrát po šiestich rokoch mierne stúpli. Ceny sú o tretinu nižšie ako v roku 2008 a sú približne rovnaké ako v roku 2005.

9.8.2015 Viac
Zobrazené záznamy: od 21 do 30 (celkom 44)
Článok: « 1 2 3 4 5 »
Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:

Sme členmi AIPP

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: