Nehnuteľnosti na Makarskej riviére

MakarskaMakarsáa riviéra patrí k obľúbeným lokalitám pre kúpu nehnuteľnosti v Chorvátsku. Nájdete tu jak luxusné vily na skvelých miestach s nádherným výhľadom na Jadran, tak aj cenovo dostupnejšie domy a apartmány v blízkosti pobrežia.

» Ponuka nehnuteľností na predaj v oblasti Makarskej riviéry

O lokalite

Makarska, malé mesto približne 60 kilometrov juhovýchodne od Splitu je už po dlhé desaťročia obľúbenou destináciou. Mesto je situované v podkovovitom zálive, z pevniny ho obklopuje pohorie Biokovo.

S históriou siahajúcou až do druhého tisícročia pred naším letopočtom Makarska ponúka mnoho pamiatok, ktoré stojí za to vidieť - katedrálu svätého Marka, barokový palác rodiny Ivaniševič, Napoleonov pamätník, kostol svätého Petra zo 13. storočia alebo františkánsky kláštor, ktorý je domovom svetoznámeho múzea mušlí.

Ako turistické letovisko sa Makarska preslávila dlhou promenádou lemovanou palmami, ktorá ponúka útulné kaviarne, luxusné reštaurácie i módne butiky. Centrum Makarskej má typickú atmosféru jadranského prístavu s mnohými krivolakými uličkami dláždenými kameňmi. V Makarskej je tiež známa marína, kde je možné vidieť tie najluxusnejšie jachty a lode.

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: