Reality a nehnuteľnosti Paríž

Reality a nehnuteľnosti ParížVeľmi dobré vyhliadky návratnosti investícií a nízke investičné riziká. To sú podľa investorov najväčšie lákadlá pre nákup nehnuteľnosti v Paríži.

Paríž patrí medzi najnavštevovanejšie mestá sveta. Veľké množstvo ľudí sem vedľa turistiky prichádza aj za štúdiom. V Paríži majú centrály alebo zastúpenia významné spoločnosti ako BNP Paribas, Société Générale, Areva, Total alebo Électricité de France. Výrobné závody tu postavili obe najvýznamnejšie francúzske automobilky Renault aj PSA Peugeot Citroën. Paríž je okrem domácich vládnych orgánov tiež sídlom medzinárodných inštitúcií ako OECD - Organizácia pre hospodársku spoluprácu a rozvoj alebo UNESCO - Organizácia OSN pre výchovu, vedu a kultúru. To všetko vytvára priestor pre dopyt po najrôznejších typoch bývania.

Kúpa nehnuteľnosti v Paríži za účelom jej ďalšieho prenájmu je veľmi perspektívna. V Paríži je totiž dlhodobo obrovský nedostatok bytov. Experti odhadujú, že do roku 2030 dosiahne dopyt po bytoch v hlavnom meste Francúzska až hranice 1,5 milióna. O prenájmy je preto v Paríži veľký záujem a majitelia bytov si medzi záujemcami o prenájom môžu vyberať. Francúzsky realitný trh je navyše špecifický možnosťou investícií do lease-back projektov. Investor v takom prípade získava garanciu príjmu z prenájmu na obdobie zvyčajne v rozmedzí od dvoch do desiatich rokov. Výnos sa väčšinou pohybuje medzi 3 až 5% z kúpnej ceny nehnuteľnosti. Výhodou je možnosť vrátenia DPH z kúpnej ceny nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosti v Paríži na predaj

  • Byty a apartmány
  • Developerské projekty
  • Investičné príležitosti

Základné informácie o Paríži:

  • Počet obyvateľov: cca 2 500 000 (ďalších 10 000 000 v tzv. Veľkom Paríži)
  • Rozloha: 105.4 km ²

Fotky

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: