Rellox je členom zahraničných obchodných komôr

Vydané: 24.03. 2019

Rellox sa stal od februára tohto roku členom Obchodnej komory Švajčiarsko –  Česká republikaČesko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory.

Pre našich klientov je to jasný dôkaz toho, že neustále pracujeme na svojom ďalšom rozvoji, aktualizujeme potrebné informácie a odovzdávame si skúsenosti medzi firmami so zameraním na nehnuteľnosti v zahraničí. Rozširujeme zároveň náš okruh partnerov, prostredníctvom ktorých vám môžeme ponúkať perfektné služby pri investícii v zahraničí.

Komplexnosť služieb zabezpečujeme vďaka vynikajúcej spolupráci s poprednými právnikmi, notármi, daňovými kanceláriami, ale aj ďalšími poradenskými spoločnosťami. Zúčastňujeme sa členských stretnutí a pracujeme na príprave vlastného seminára o kúpe nehnuteľnosti v zahraničí pre členov komory a našich klientov. Čoskoro vás budeme informovať o detailoch.

Ďalšie články

Archív článkov

Máte otázky? Kontaktujte nás.

Poradíme vám, aká ponuka je pre vás najlepšia. Máme skúsenosti už od roku 2004.

Newsletter

Moje obľúbené nehnuteľnosti

Nemáte zatiaľ žiadne obľúbené nehnuteľnosti

Zobraziť všetky obľúbené