Luxusné vily v Chorvátsku na predaj

Luxusné vily v ChorvátskuChorvátsko je známe ako raj slovenských turistov túžiacich po odpočinku pri mori. Dokáže ale uspokojiť aj náročnú klientelu hľadajúcich luxusné bývanie na najvyššej úrovni.

» Pozrite sa na ponuku luxusných víl v Chorvátsku na predaj
» Ponuka všetkých nehnuteľností v Chorvátsku

Luxusná vila v Chorvátsku vás môže prísť na stovky tisíc ale aj niekoľko miliónov eur. Záleží samozrejme na konkrétnej nehnuteľnosti, lokalite, veľkosti pozemku a pod. Čo sa lokalít týka, je možné exkluzívne nehnuteľnosti hľadať po celom pobreží Chorvátska i na priľahlých ostrovoch, ktoré sa tešia veľkej obľube. Ostatne napríklad Dubrovník so svojím medzinárodným ohlasom blíži vyhláseným letoviskám na Azúrovom pobreží. Z ostrovov môžeme menovať napr. Korčulu, Brač, Hvar aj ďalšie.

Aké požiadavky sú obvyklé pri nadobúdaní luxusnej vily na Jadrane? Kľúčová je lokalita a umiestnenie domu. Štandardnou požiadavkou je poloha hneď pri mori, dôležitý je aj výhľad z izieb a terasy. K niektorým nehnuteľnostiam patrí aj súkromný prístup do mora alebo kotvisko pre loď. Samozrejmosťou u tohto segmentu nehnuteľností by mal byť dostatočný priestor. A to jednak vnútorný, odpovedajúci plánovanému spôsobu užívania nehnuteľnosti, tak primerane veľký pozemok zaručujúcu potrebnú mieru súkromia, rovnako ako dostatok priestoru pre vonkajšie posedenie a ďalšie aktivity. Na pozemku často býva bazén, vonkajšia kuchyňa alebo tenisový kurt.

Nevybrali ste si vhodnú nehnuteľnosť v našej databáze? Potrebujete poradiť, alebo si chcete nechať spracovať ponuku na mieru? Kontaktujte nás.

Fotky

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: