Byty a apartmány v Chorvátsku na predaj

Apartmány na Jadrane na predajKúpa apartmánu v Chorvátsku patria medzi najčastejšiu voľbu Slovákov, ktorí sa rozhodli pre vlastný byt pri mori.

» Pozrite sa na ponuku bytov a apartmánov v Chorvátsku
» Ponuka všetkých nehnuteľností v Chorvátsku

Dôvodov je hneď niekoľko. Ceny apartmánov na Jadrane sa pohybujú v prijateľnej úrovni. V porovnaní s cenovou hladinou nehnuteľností vo Francúzsku (Azúrové pobrežie) alebo vo väčšej časti Talianska je Chorvátsko cenovo dostupnejšou variantou.

Byt alebo apartmán oproti vlastnému domu predstavuje pre majiteľa predsa len menej starostí spojených s užívaním a prevádzkou nehnuteľnosti, preto väčšina kupujúcich dáva v konečnom výbere prednosť apartmánu. Výhodou je samozrejme aj to, že do Chorvátska sa dá ľahko dôjsť autom.

Predaj apartmánov aj ďalších realít v Chorvátsku sa riadi miestnou legislatívou. Našim občanom nie sú pri nákupe nehnuteľnosti v Chorvátsku kladené žiadne prekážky. Dôležité je ale dôkladné preverenie nehnuteľnosti, aby sa predišlo možným problémom s chýbajúcou dokumentáciou a pod. Odporúča sa preto vykonávať nákup prostredníctvom realitnej kancelárie, ktorá má so situáciou na chorvátskom realitnom trhu dostatočné skúsenosti. Rellox vám pri kúpe bytu alebo apartmánu v Chorvátsku zabezpečí preverenie nehnuteľnosti aj potrebný právny servis.

Chorvátsko ponúka celú radu nádherných miest, či už vo svojej pevninskej časti alebo na niektorom z nespočetných ostrovov a ostrovčekov. Ponuka apartmánov na predaj, ktoré nájdete v našej databáze, je dostatočne široká. Ak by ste si aj napriek tomu nevybrali, kontaktujte nás. Nie všetky predávané byty a apartmány sú na webe zverejnené a môžeme vám preto pripraviť ponuku na mieru vašim požiadavkám. Nezáleží na tom, či ste rozhodnutí pre úplne konkrétne mesto (Dubrovník, Split, Zadar, Rovinj, Primošten, ...) či ostrov (Hvar, Korčula, Brač, Čiovo, Krk, Vir, Cres, ..) alebo či si chcete vyberať zo všetkých vhodných nehnuteľností na Istrii, v Dalmácii atď. V našej ponuke nájdete byty a apartmány nachádzajúce sa takmer vo všetkých atraktívnych lokalitách, o rôznych veľkostiach a v rôznych cenových reláciách.

Záujem sa sústreďuje predovšetkým na apartmány hneď pri mori. Nehnuteľnosti v najtesnejšej blízkosti pláží sú ale pochopiteľne najdrahšie. A ich cena bude s najväčšou pravdepodobnosťou aj naďalej stúpať, pretože chorvátska vláda uviedla do platnosti predpis o chránenom pobrežnom území v páse kopírujúcom líniu pobrežia, kde je obmedzená nová výstavba.

Svojmu účelu ale môžu veľmi dobre poslúžiť aj apartmány nachádzajúce sa vo vzdialenosti rádovo niekoľko desiatok či stoviek metrov od mora. Za priaznivejšiu cenu môžete získať byt s výhľadom na more v dochádzkovej vzdialenosti od pláže.

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: