Nové radové domy s priamym prístupom na pláž

Referenčné číslo: TW18618
Krajina: Malorka
Mesto: Camp de Mar
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Veľkosť: 112.07 m2
 
Cena:
750.763 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Posledné 2 jednotky na predaj!

Iba 50 metrov od priezračne modrého mora zátoky Port Andratx, v časti zvanej Camp de Mar, ponúkame nové moderné radové domy. Veľkou prednosťou je priamy prístup na pláž, blízkosť najmodernejších golfových ihrísk a ďalšie možnosti športového vyžitia. V pešej dostupnosti nájdete reštaurácie servírujúce čerstvé miestne suroviny, kaviarne a ďalšie služby. V blízkosti sa nachádza aj obľúbený prístav Andratx, kde je možné kotvenie lodí či ich vypožičanie.

Radové domy sa nachádzajú v uzavretom komplexe s priestrannou rozkvitnutou záhradou a bazénom. V rezorte sú na predaj radové domy s dvoma a troma spálňami navrhnuté v modernom stredomorskom štýle. Sú postavené podľa najvyšších štandardov. Z vybavenia je možné spomenúť napríklad klimatizáciu, podlahové kúrenie, plne vybavenú kuchyňu, kvalitné kúpeľne, okná s dvojitými sklami a bezpečnostné dvere. Domy môžu byť dokončené a vybavené podľa želania a vkusu klienta.

Súčasťou ceny je vonkajšie parkovacie miesto.

Tieto domy s nádychom stredomorského štýlu si zamilujete! Poteší aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí hľadajú kvalitné bývanie v prírode v blízkosti športového vyžitia, čistého mora a možnosťou spoločenského vyžitia.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: