Luxusná vila pri mori v nádhernom prostredí ostrova Korčula

Referenčné číslo: PI19566
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Korčula
Mesto: Korčula
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Cena:


Predané

K predaju ponúkame vilu od popredného developera luxusných nehnuteľností v Chorvátsku. Vila je vo výstavbe a bude dokončená v júli 2017.

Vilu robí jedinečnou to, že sa nachádza priamo pri mori, čo v Chorvátsku v budúcnosti kvôli zákonom zakazujúcim novú výstavbu do vzdialenosti 100 metrov od mora zďaleka nebude samozrejmosťou. Vila je zasadená do nádherného prostredia pokojnej zátoky a poskytuje fantastické výhľady. Ponúka vlastné kotvisko a 3 km odtiaľto sa v meste Korčula nachádza jachtársky prístav so všetkými potrebnými službami.

Krásne historické mesto Korčula láka návštevníkov z celého sveta na pláže s krištáľovo čistou vodou a na úzke uličky lemované kaviarňami a reštauráciami, prestúpené typickou stredomorskou atmosférou. Vďaka umiestneniu medzi letiskami v Dubrovníku a v Splite je toto miesto veľmi dobre dostupné. Vzhľadom na obmedzený počet prenajímaných luxusných nehnuteľností v tejto oblasti vila sľubuje prípadné veľmi zaujímavé príjmy z prenájmu.

Vila sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou a premysleným dizajnom, vybavením a osvetlením. Cieľom bolo postaviť moderný dom pri mori s kombináciou tradičného dalmátskeho kameňa a architektúry, čistých línií a presklených stien.

Jej prízemie tvorí veľký obývací priestor s výhľadom na bazén, jedáleň, otvorená kuchyňa a posilňovňa s fínskou saunou. Horné dve poschodia ponúkajú celkom štyri spálne s vlastnými balkónmi a kúpeľňami s podlahovým kúrením. V elegantne zariadenej kuchyni iste oceníte špičkové vybavenie, ktoré zahŕňa vstavané spotrebiče - dve rúry, dve mikrovlnné rúry, indukčnú varnú dosku, umývačku, chladničku a chladničku na víno.

Záhrada obklopujúca vilu je profesionálne upravená a vybavená zavlažovacím systémom. U skvelého bazéna s prepadom sa nachádza sprcha a ďalej sú priamo pri vile dve parkovacie miesta.

Okrem toho si kupujúci môže vybrať zo širokej ponuky voliteľného vybavenia, ktoré zahŕňa napríklad nábytkový balíček podľa želania majiteľa, bezpečnostný systém, systém chytrého domu, protiprúd v bazéne, vonkajší krb na terase alebo možnosť zvoliť si miesto posilňovne a sauny piatu spálňu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: