Moderné apartmány so záhradou a terasami v obľúbenom letovisku

Referenčné číslo: TW19825
Krajina: Malorka
Mesto: Cala d´Or
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 60.42 m2 - 64.19 m2
 
Cena:
220.000 € - 305.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Tento apartmánový komplex sa nachádza v obľúbenom letovisku Cala d'Or na juhovýchodnom pobreží Mallorky. Letovisko je vzdialené len 45 minút od letiska v Palme. V miestnych prestížnych reštauráciách môžete ochutnať vynikajúcu stredomorskú kuchyňu. Hneď vedľa sídli renomovaný jachtársky klub. V blízkom okolí nájdete niekoľko očarujúcich zátok s priezračnou vodou, ako Cala Mondragó, Calo d'Es Pou alebo Cala Esmeralda. Najbližšia pláž je vzdialená len 800 metrov. Neďaleko sa rozkladá aj 18 jamkové golfové ihrisko Vall d'Or.

Projekt sa vyznačuje čisto stredomorským štýlom, prevažujúcou farbou je tu biela. Domy sú obklopené rozľahlými záhradami s miestnou vegetáciou a spoločným bazénom, kde si môžete plne vychutnať príjemnú Malorskú klímu.

Všetky apartmány majú 2 spálne a 2 kúpeľne. Obývacia izba je spojená s kuchyňou a otvára sa na terasu, čo podtrhuje dojem veľkého priestoru a zaisťuje dostatok prirodzeného svetla. K apartmánom na prízemí patria veľké terasy a záhrada, k strešným bytom zase vlastná strešná terasa s fantastickým výhľadom. Ku každej jednotke získate jedno vonkajšie parkovacie státie.

Moderné, kvalitne vybavené apartmány boli navrhnuté v minimalistickom štýle a každý detail bol dôkladne premyslený. Súčasťou vybavenia je klimatizácia. Projekt spĺňa európske požiadavky na výstavbu, takže je zabezpečená kvalitná tepelná a zvuková izolácia.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: