Moderné apartmány v meste tenisu, vína, pláží a zábavy

Referenčné číslo: VI20061
Krajina: Chorvátsko
Región: Istria
Mesto: Umag
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 43.88 m2 - 77.87 m2
 
Cena:
114.000 € - 250.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Predstavujeme modernú apartmánovú budovu, ktorá zahŕňa 50 exkluzívnych rezidenčných jednotiek s 1 - 3 spálňami na predaj do osobného vlastníctva. Všetky sú moderné, vzdušné a maximálne komfortné. Aký si vyberiete?


Prednosti rezortu

 • V bezprostrednej blízkosti obchodov, reštaurácií a služieb
 • Približne 2 km od piesočnatej pláže Umag
 • 50 apartmánov s 1 - 3 spálňami
 • Terasy, balkóny, lodžie
 • Prízemné apartmány s privátnymi záhradami
 • 1 - 2 parkovacie miesta v cene
 • Klimatizácia
 • Kvalitná výstavba, skúsený developer
 • Vynikajúca dostupnosť
 • Výstavba sa už začala
 • Ceny od 114 000 EUR
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Umag

Letovisko Umag leží na severozápade polostrova Istria, len pár kilometrov od hraníc so Slovinskom. Pred stáročiami slúžilo ako letné sídlo rímskych šľachticov. Pýši sa krásnym historickým centrom, ktoré sa snúbi s plážami a modernými športoviskami. Nie nadarmo sa mu prezýva "mesto tenisu". V Umagu a blízkom okolí nájdete až 60 tenisových kurtov. Pravidelne sa tu tiež koná medzinárodný tenisový turnaj ATP Croatia Open.

Mesto je tiež často označované ako "chorvátske Toskánko" sa svažitými zelenými kopcami, nekonečnými vinicami a plantážami olivovníkov. Vďaka priaznivému podnebiu nájdete práve tu tie najväčšie vínne pivnice na Istrii.

V severnej časti mesta je prístav s jachtárskou Marinou, ktorá sa cez more pozerá smerom k Benátkam. Najbližšie letiská sú v Pule a talianskom Terste.


Umiestnenie rezortu

Rezidencia sa nachádza v bezprostrednej blízkosti obchodov, kaviarní, reštaurácií, zdravotného strediska a športovísk. Mestské pláže, centrum mesta a prímorská promenáda sú len 5 minút jazdy od rezortu. Rezidencia je ideálna jak pre rodiny s deťmi, tak pre tých, ktorí hľadajú pokojný prístav pre svoju dovolenku v lete či v priebehu roka.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Predstavujeme modernú apartmánovú budovu, ktorá zahŕňa 50 exkluzívnych rezidenčných jednotiek. Súčasťou budovy sú podzemné garáže, z ktorých sa pohodlne výťahom dostanete do všetkých poschodí. Vyberte si zo širokej škály jednoložnicových, dvojspálňových a trojložnicových apartmánov s balkónmi, lodžiami, terasami a záhradami. Všetky sú moderné, vzdušné a maximálne komfortné. Developer dbá na vysokú kvalitu stavby aj použitých materiálov.

Rezidencia je navrhnutá pre maximálne súkromie a komfort. Súčasťou apartmánov sú terasy, balkóny a lodžie, prízemné apartmány majú naviac priestranné predzáhradky. Ku každému apartmánu patrí 1 - 2 vonkajšie alebo garážové parkovacie miesta, ktoré sú zahrnuté v kúpnej cene.


Termín výstavby

Výstavba sa začala v decembri 2020. Plánované dokončenie stavby na konci roka 2022.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás táto ponuka? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku miesta výstavby v Chorvátsku. Spoločnosť Rellox zastupuje priamo developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: