Moderné plážové apartmány na malebnom ostrove

Referenčné číslo: LP20085
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Vir
Mesto: Vir
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 85.75 m2 - 139.75 m2
 
Cena:
235.000 € - 470.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Priamo na pláži

Na ostrove Vir vzniká moderný rezidenčný komplex s kvalitnými apartmánmi a luxusnými podkrovnými bytmi pre jednotlivcov, páry aj rodiny s deťmi. Nádherný výhľad na more, stredomorské prostredie a priamy prístup na pláž vás uchváti. Váš sen o druhom bývaní pri mori na dalmatínskom pobreží máte na dosah.


Prednosti rezortu

  • Umiestnenie priamo na pláži v 1. línii pri mori
  • 30 moderných apartmánov
  • Prízemné apartmány s privátnou záhradou
  • Priestranné terasy a strešné terasy
  • Pri vybraných apartmánov možnosť inštalácie vlastných bazénov
  • Ceny od 235 000 EUR
  • Už vo výstavbe

Umiestnenie rezortu

Predstavovaný rezort apartmánov sa nachádza priamo na jednej z najkrajších pláží rodinného ostrova Vir. Kamienková pláž vyniká krištáľovo čistým morom a pozvoľným vstupom, čo ocenia najmä rodiny s deťmi.


Ostrov Vir

Viac ako 300 slnečných dní v roku, bohatá ponuka vodných športov a rôzne ďalšie atrakcie v kombinácii so stredomorským podnebím robí z ostrova Vir miesto pre dokonalú rodinnú dovolenku. Celé pobrežie ostrova je zdobené piesočnými, kamienkovými alebo skalnatými plážami, vyniká svojou gastronomickou rozmanitosťou a pohostinnosťou svojich obyvateľov. Na jednej strane pokojné a uvoľňujúce, na druhej strane tak živé a rozmanité. Objavte a zažite všestrannosť ostrova Vir a užívajte si svoj druhý domov snov pod dalmatinským slnkom.

Obľúbené letovisko Vir sa nachádza na rovnomennom ostrove Vir, 26 km severozápadne od Zadaru. Na ostrov sa dá ľahko dostať z pevniny mostom. Krásne historické mesto Zadar oslní svojou viac ako 3000 rokov starou históriou, rovnako ako modernými pamiatkami "Pozdrav slnku" a morskými organom. Na dosah sú tiež úžasné národné parky Paklenica, súostrovie Kornati, Krka či sladkovodné Vranské jazero.


Váš druhý domov na chorvátskom pobreží

Rezort, ktorý zaujme svojím skvelým umiestnením a modernou architektúrou sa rozprestiera na pozemku o rozlohe 5650 m2. Rezort bude stavaný v dvoch fázach.

V prvej fáze bude dokončené 6 domov s celkovým počtom 18 apartmánov, ktoré sú situované v 2. a 3. línii od mora.

Druhá fáza zahŕňa ďalšie 4 domy v 1. línii pri mori s celkovým počtom 12 apartmánov. Súčasťou prízemných apartmánov sú privátne záhrady. Apartmány v 1. a 2. poschodí disponujú terasami. Vybrané jednotky majú aj strešné terasy s nádherným výhľadom.

Byty na prízemí situované v prvom rade budov môžu byť dodatočne vybavené bazénmi. Všetky bytové jednotky sú orientované na juhozápad.


Vybavenie apartmánov

Nový rezort spája skúsenosti, kvalitu a dizajn s udržateľnosťou. Energeticky efektívna konštrukcia podľa najnovších chorvátskych noriem a nadštandardnej technológie domu zaručujú nízke prevádzkové náklady. Apartmány sú vybavené drevenými parketami, prírodným kameňom, veľkoplošnými dizajnovými obkladmi, elektrickými roletami, sprchami na úrovni podlahy, značkovou sanitou a podlahovým kúrením v kúpeľniach. Súčasťou je tiež videotelefón s funkciou odomykania dverí.


Parkovacie miesta

Ku každému apartmánu patrí vonkajšie parkovacie miesto. Parkovacie miesto je už zahrnuté v kúpnej cene.


Termín výstavby

Výstavba 1. fáze rezortu by mala byť dokončená v máji 2021. Druhá fáza rezortu bude zahájená po udelení stavebného povolenia.


Video


Kontaktujte nás

Zaujala Vás táto ponuka? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľností v Chorvátsku. Kontaktujte nás.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: