Nádherný kamenný apartmánový dom v prvom rade pri mori

Referenčné číslo: PM19860
Krajina: Chorvátsko
Región: Ostrov Hvar
Mesto: ostrov Hvar
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 600.00 m2
 
Cena:
2.900.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Priamo pri mori na ostrove Hvar stojí krásna veľká vila tvorená tromi podlažiami a ôsmimi luxusnými apartmánmi. Každý apartmán má svoj vlastný vstup. Vila bola postavená za využitia miestneho kameňa a dokonale tak zapadá do okolitého prostredia.

Apartmány majú výmeru 40 až 150 m2 a skladajú sa z kuchyne, jednej alebo dvoch spální, obývacej izby, kúpeľne a terasy s výhľadom na more a borovicový les. Všetky apartmány sa pýši luxusným vybavením, ako sú klimatizácia, satelitná televízia a kvalitné spotrebiče. Zariadenie apartmánov bolo starostlivo premyslené a predstavuje kombináciu vidieckeho a moderného štýlu. Vďaka nábytku vyrobenému na mieru je každý z nich jedinečný. V suteréne sa nachádza technická miestnosť s práčovňou, bojlerom a solárnym systémom pre ohrev vody.

Dom je obklopený upravenou záhradou porastenou stredomorskými rastlinami. Priamo pri dome nájdete bazén (30 m2), plochu pre opaľovanie a dva záhradné krby. Jednoducho je to priestor, kde môžete uniknúť každodennému stresu a splynúť s prírodou. Pozemok má výmeru 836 m2.

Priezračné more a pláž s lehátkami sú vzdialené len asi 30 metrov. Skalnatá a štrková pláž na konci zátoky sľubuje dokonalé súkromie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: