Nový 4* rezort apartmánov v oblasti Ski-Circus

Referenčné číslo: AV19796
Krajina: Rakúsko
Región: Saalbach/Hinterglemm
Mesto: Hinterglemm
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 29.00 m2
 
Cena:


Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme nový rezort 4* apartmánov, ktorý je v poradí už jedenástym rakúskym projektom tohto úspešného developera. Vďaka mnohoročným skúsenostiam predstavuje garanciu kvality, komfortu, spoľahlivosti a dobre investovaných prostriedkov.

Lokalita

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Hinterglemm, ktorý celoročne láka k relaxácii i k aktívnej dovolenky. Leží v srdci lyžiarskej oblasti Ski-Circus, ktorá prepája strediska Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Gieberbrunn a ponúka viac ako 270 km zjazdoviek s kvalitnými snehovými podmienkami od decembra až do jari. V lete si môžete užiť až 400 km turistických a 720 km cyklistických trás a niekoľko golfových ihrísk s úžasnými výhľadmi do okolitých hôr. Oblasť ponúka mnoho aktivít pre rodiny s deťmi, skvelé reštaurácie a obchody.

Projekt

Komplex sa skladá z 3 budov, ktoré budú postavené na svahu v niekoľkých úrovniach. Vybrať si môžete z celkom 42 štúdií a apartmánov s 2 - 3 spálňami. Ku každému apartmánu patrí balkón a kryté parkovacie miesto alebo parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Súčasťou rezortu je lobby, bar, 2 reštaurácie, fitness, spa s odpočinkovou miestnosťou, saunami, vnútorným a vonkajším bazénom. Časť wellness je oddelená a určená len pre dospelých. Je možné objednať si aj príjemnú masáž. K dispozícii je tiež práčovňa a lyžiareň so sušičom topánok. Majiteľom sú k dispozícii privátne boxy na úschovu vecí.

Prednosťou komplexu je jeho orientácia na južnú stranu s krásnym výhľadom na Zwölferkogel, centrum Hinterglemmu a okolité alpské vrcholky.

Vybavenie

Apartmány sa predávajú kompletne vybavené a zariadené tak, aby ich bolo možné okamžite začať prenajímať. Ako budúci vlastník apartmánu si môžete vybrať z niekoľkých farieb a materiálov vybavení z nábytkových balíčkov, ktoré sú starostlivo pripravené architektmi a dizajnérmi.

Parkovanie

Svoje auto môžete po príchode zaparkovať v podzemnej garáži alebo na vonkajšom krytom mieste a nechať ho tam až do Vášho odchodu. Všetko je totiž v dochádzkovej vzdialenosti od komplexu. Ak by ste potrebovali transfer, súkromný shuttle servis komplexu Vás dopraví, kam budete potrebovať.

Ďalší prenájom

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Očakávaný príjem z prenájmu v prvom roku činí 4,14 % po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením.

Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Termín výstavby

Začatie výstavby sa plánuje na jar 2019. Odovzdanie sa očakáva do konca roka 2020.

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás! Radi Vám poskytneme viac informácií či dohodneme prehliadku miesta výstavby. Kupujúci neplatí realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: