Luxusné apartmány v obľúbenom prímorskom letovisku

Referenčné číslo: CH19545
Krajina: Čierna Hora
Mesto: Budva
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Cena:
700.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Tento zaujímavý nový projekt nájdete na malebnom polostrove Zavala v srdci Budvanskej riviéry v Čiernej Hore. Jedná sa o nádherne upravený prímorský komplex, obklopený palmami, olivovníkmi a piesočnými plážami, s panoramatickým výhľadom na Jadranské more a ostrov Sveti Nikola.

Komplex pozostáva z 202 moderných apartmánov s jednou až tromi spálňami a z niekoľkých strešných bytov s terasami o výmere až 535 m2. Vyznačuje sa modernou architektúrou, funkčnosťou a nadčasovými materiálmi, ako je drevo, kameň, oceľ a sklo.

Apartmány spĺňajú tie najvyššie medzinárodné štandardy a patrí k nim dostatok vonkajšieho priestoru. Pýši sa exkluzívnym vybavením a špičkovými spotrebičmi a na prvý pohľad je poznať, že pri ich zariaďovaní bol kladený veľký dôraz na detail a kvalitu. Navyše sú vybavené technológiou inteligentného domu, a dajú sa tak ovládať pomocou inteligentného telefónu alebo tabletu.

K dispozícii sú tu služby na úrovni päťhviezdičkového hotela, služba stráženia 24 hodín denne a tím pracovníkov pripravený kedykoľvek splniť Vaše špecifické požiadavky, či už ide o rezerváciu stolu v reštaurácii, výletu alebo o správu Vašej nehnuteľnosti. Len kúsok odtiaľto je navyše prístavisko pre 300 jacht s dĺžkou až 70 metrov so všetkým potrebným servisom.

Čierna Hora je preslávená dych berúcou krajinou plnou prekvapení, ponúkajúce všetko od vysokých hôr a ľadovcových jazier cez malebné dedinky ako z pohľadnice po úžasne pobrežia. V rušnej Budve turisti najčastejšie navštevujú staré mesto s obchodíkmi, barmi, kaviarňami a reštauráciami, v ktorom sa vždy niečo deje a kde sa často konajú najrôznejšie festivaly a iné akcie.

Vďaka blízkosti dvoch medzinárodných letísk a prístavu je Budva veľmi dobre dostupná. Je ideálne umiestnená blízko všetkých krás Čiernej Hory - rybárskych dediniek, osamelých zátok, pamiatok UNESCO, jazier, národných parkov a lyžiarskych areálov.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: