Rozprávkové bývanie v novom rezorte s výhľadom na more

Referenčné číslo: CH19540
Krajina: Čierna Hora
Mesto: Poloostrov Luštica
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 45.00 m2 - 150.00 m2
 
Cena:
250.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Využite možnosť vlastniť nehnuteľnosť s jednou spálňou v tomto novom luxusnom rezorte v rozprávkovej zátoke pri mori v Čiernej Hore. Tento nový projekt vyrastá v harmónii s prírodou a v duchu kultúry a tradície tohto jedinečného miesta na polostrove Luštica. Dramatickú kulisu prepychových stavieb na pobreží tvoria nádherné hory.

Projekt ponúka všetko, na čo si spomeniete: sedem hotelov, od očarujúcich hotelíkov po päťhviezdičkové hotely z medzinárodných reťazcov, viac ako 500 víl a radových domov, viac ako 1000 apartmánov s terasami, výhľady na more a spoločnými bazénmi, dve prístaviska so všetkým potrebným zariadením , špičkové 18 jamkové golfové ihrisko, ktoré je otvorené po celý rok a poskytuje výhľad na more od každej jamky, wellness, konferenčné centrum, výnimočný nočný život a zábavu a služby, ktoré fungujú celoročne a zahŕňajú obchody, reštaurácie, medzinárodné školy, nemocnice, policajnú stanicu , hasičov a mnoho ďalšieho. Ďalej môžete vyskúšať surfovanie, rafting, výlety pešo alebo na bicykli, lyžovanie, rybárčenie alebo napríklad tenis.

Či už hľadáte úžasné prázdninové bývanie, bezpečné a dobre dostupné prístavisko, skvelé miesto pre podnikanie, raj pre strávenie dôchodku, alebo nový domov v Čiernej Hore, táto zátoka Vás určite uspokojí.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: