Luxusné chalety u Hallstattského jazera

Referenčné číslo: WT19342
Krajina: Rakúsko
Región: Hallstatt
Mesto: Hallstatt
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Investičné príležitosti
Veľkosť: 64.00 m2 - 262.00 m2
 
Cena:
194.000 € - 699.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Chalety sa nachádzajú v tesnej blízkosti Hallstattského jazera v mestečku Obertraun v nádhernom prostredí rakúskych Álp, ktoré stoja za to spoznať v zime aj v lete nielen kvôli nádhernej prírode, ale aj najrôznejším kultúrnym podujatiam a možnostiam športového vyžitia, ktoré táto oblasť ponúka. Okrem turistiky, jazdy na bicykli, minigolfu, tenisu a plávania môžete vyskúšať tiež jazdu na koni, rafting, kaňoning, alebo dokonca paragliding či zoskok padákom.

Obertraun je skvelým východiskovým bodom pre túry v okolí horského masívu Dachsteinu. Soľná komora, v ktorej Obertraun leží, je zapísaná na zozname UNESCO. Charakteristické sú pre ňu priezračné jazerá a impozantné kulisy v podobe alpských velikánov. Za návštevu stojí tiež neďaleké mesto Salzburg.

Lyžiarske stredisko Krippenstein u Obertraun je rajom pre milovníkov jazdy vo voľnom teréne. Tiež sa môžete vydať na zimnú túru, prejsť sa na saniach alebo usporiadať výlet na bežkách. Dachstein West, najväčšie lyžiarske stredisko Horného Rakúska, je vzdialené len 20 minút jazdy.

Postavené tu bolo 59 luxusných chaletov v tradičnom vidieckom štýle a hlavná budova s reštauráciou s výhľadom na jazero a pláž. V hlavnej budove je k dispozícii krytý bazén, wellness, recepcia, obchod, konferenčná miestnosť a detský kútik.

Chalety zodpovedajú kategórii 4 hviezdičiek. Na výber je z niekoľkých druhov chaletov pre 4 až 10 osôb, ktoré ponúkajú 2 až 5 spální, luxusnú kuchyňu s umývačkou, mikrovlnnou rúrou, indukčnou varnou doskou a chladničkou, krbové kachle, balkóny, terasy a niektoré dokonca saunu. Chalety sú kompletne zariadené a patrí k nim vlastné parkovacie státie.

Chalety sú pripravené na odovzdanie a sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu, a tak môžu byť prenajímané tiež jednotlivo ako hotelové izby.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo do developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 880 075 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: