Luxusný rezort apartmánov v Ski Arlberg

Referenčné číslo: MR19835
Krajina: Rakúsko
Región: Arlberg
Mesto: Lech
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 126.00 m2 - 213.00 m2
 
Cena:
1.845.000 € - 4.115.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme Vám nový projekt luxusných apartmánov v obci Lech, ktorá je súčasťou vyhláseného Ski Arlberg, najväčšieho lyžiarskeho rezortu v Rakúsku. Apartmány sú situované priamo v centre obce a všetka občianska vybavenosť je v blízkosti. Vďaka vynikajúcej polohe ponúka nádherný výhľad na Lech i okolité hory.

Resort

Komplex bude postavený v tradičnom architektonickom štýle za použitia mnohých prírodných materiálov. Projekt zahŕňa 14 nových apartmánov s 2 - 4 spálňami. Apartmány sú vybavené luxusnými vstavanými kuchyňami a kvalitným kúpeľňovým vybavením spolu s dizajnovými armatúrami. Apartmány budú kompletne zariadené profesionálmi tak, aby ich bolo možné ihneď začať užívať a prenajímať. Ku každému apartmánu patrí balkón.

Súčasťou rezortu je wellness s bazénom, ktoré priamo nabáda k nerušenej relaxácii. Ďalej je tu k dispozícii sauna, hammam a odpočinková miestnosť. Budova sa skladá z prízemia a ďalších troch poschodí. Všetky sú prepojené výťahom.

Kombinácia vlastného využitia a ďalšieho prenájmu

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Termín výstavby

Komplex je vo výstavbe a mal by byť dokončený v decembri 2019.

Popis oblasti

Arlberg je považovaný za kolísku alpského lyžovania. Ski Arlberg je najväčšou prepojenou lyžiarskou oblasťou v Rakúsku a TOP 5 na svete. Nachádza sa tu celkom 305 km prepojených zjazdoviek, 87 lanoviek a vlekov. Navyše si starostlivo udržiava status exkluzívneho strediska pre náročnú klientelu.

Len málokde v Európe nájdete pre zjazdové lyžovanie a ostatné zimné aktivity také podmienky, ako práve v tejto časti Rakúska. Pre nás, čo tak radi prevádzkujeme zimné športy, predstavuje Ski Arlberg naozajstný raj.

Arlberg žije aj v lete. Okrem jedinečných zážitkov z peších či cyklistických výletov v Alpách si tu môžete zahrať aj golf na ihriskách obklopených vrcholkami hôr. Najbližším golfovým ihriskom je Golf Club Lech v nadmorskej výške 1.500 metrov. Slogan "Golf na najvyššej úrovni" tak nadobúda reálneho významu.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: autor SABPICS / Shutterstock.com, Tampa / Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: