Nové apartmány len pár krokov od mora a pláže

Referenčné číslo: SI20021
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Torrox
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 54.94 m2 - 105.87 m2
 
Cena:
163.000 € - 324.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Apartmánový rezort vyniká svojím moderným dizajnom a umiestnením v pešej vzdialenosti od mora. Vybrať si môžete z veľkolepých prízemných apartmánov so súkromnými záhradami až po fantastické podkrovné jednotky s výhľadom na more. Aký bude ten váš?


Prednosti rezortu:

  • V pešej vzdialenosti od mora a pláže
  • Rezort na prominentnom Costa del Sol za priaznivú cenu
  • Prízemné apartmány so záhradou
  • Strešné apartmány s terasou s výhľadom na more
  • Vzdušné, maximálne presvetlené interiéry
  • Najlepšia klíma v Európe, príjemné teploty po celý rok
  • Celoročné priame letecké spojenie z Bratislavy do Málagy
  • Parkovacie miesto v cene
  • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Torrox Costa, Costa del Sol

Táto oblasť bola na základe niekoľkých štúdií vyhodnotená ako miesto s najlepšou klímou v Európe. Blízkosť mora a zároveň hôr zaisťuje jedinečnú rovnováhu a prináša príjemné teploty bez veľkých výkyvov po celý rok a nízku úroveň zrážok s koncentráciou prevažne v zimnom období.

Oblasť Torrox ponúka nádherné pláže s jemným pieskom a pozvoľný vstup do mora. Priezračne čistá voda Stredozemného mora priamo nabáda k plávaniu, potápaniu, šnorchlovaniu a mnohým vodným športom.

Torrox Costa pozvoľne nadväzuje na typické andalúzske mesto Torrox s romantickými úzkymi uličkami, bielymi domčekmi a príjemnou atmosférou. Nachádza sa tu tiež mnoho obchodov, barov, reštaurácií s medzinárodnou kuchyňou aj tradičné reštaurácie s morskými plodmi či tapas. Torrox je tiež skvelým východiskovým miestom pre výlety do okolitých historických miest.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Rezort vyniká svojím moderným dizajnom a umiestnením v pešej vzdialenosti od mora. Na pláž sa dostanete cez miestnu komunikáciu. Súčasťou rezortu je 33 apartmánov s 1 - 3 spálňami s priestrannými terasami. K prízemným apartmánom patria privátne záhrady. Apartmány v najvyššom poschodí disponujú priestrannými terasami s výhľadom na more. Ku všetkým apartmánom patrí parkovacie miesto, ktoré je zahrnuté v kúpnej cene.


Moderné interiéry

Interiéry sú moderné, vzdušné a priestranné. Apartmány sú dodávané vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi (umývačka, chladnička, rúra, mikrovlnná rúra, digestor, sklokeramická doska). Súčasťou je tiež klimatizácia.


Spoločné priestory

K maximálnemu komfortu prispieva aj moderný vonkajší bazén, ktorý láka na osvieženie a dokonalú relaxáciu. Na ležadlách pri bazéne si môžete užívať slnko dlhšie ako 300 dní v roku. Pre športovcov je pripravená moderne vybavená posilňovňa.


Vynikajúca dostupnosť

Veľkou výhodou je aj skvelá dostupnosť. Z Bratislavy do Malagy je zavedené priame letecké spojenie! Medzinárodné letisko v Malage sa nachádza približne 40 minút odtiaľto. Priamo na letisku si môžete požičať auto, alebo využiť taxi.


Termín výstavby

Očakávané dokončenie stavby je v prvom štvrťroku 2023.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku miesta výstavby v Španielsku. Keďže ponúkame projekt priamo od developera, neplatí kupujúci realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: