Nový rezort apartmánov v Ski Amadé

Referenčné číslo: MC19834
Krajina: Rakúsko
Región: Maria Alm
Mesto: Mühlbach am Hochkönig
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 46.70 m2
 
Cena:
243.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme Vám nový projekt komfortných apartmánov v obci Mühlbach am Hochkönig, ktorá je súčasťou obľúbenej oblasti Ski Amadé. Rezort je situovaný v centre a len niekoľko minút od stanice lanovky Hochkönig Bergbahnen.

Vybavenie rezortu

Projekt zahŕňa 39 nových apartmánov. Ku všetkým apartmánom patrí balkón, lodžia alebo terasa. Apartmány budú svojim novým majiteľom odovzdané kompletne zariadené a vybavené. Do niektorých apartmánov je možné si nechať za príplatok inštalovať vlastnú saunu. K dispozícii sú parkovacie miesta vonku a parkovacie miesta v podzemnej garáži. Súčasťou komplexu je recepcia a raňajková miestnosť.

Kombinácia vlastného využitia a ďalšieho prenájmu

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Očakávaný výnos z prenájmu je v prvom roku 3,11 % po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením. Tento výnos by sa mal v nasledujúcich rokoch postupne zvyšovať. Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu 15 rokov. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Termín výstavby

Začatie výstavby nového projektu sa očakáva na jeseň roku 2019.

Popis oblasti

Obec Mühlbach am Hochkönig je ideálnym miestom pre lyžiarov, snowboardistov, bežkárov aj turistov. Nachádza sa spolu s obcami Maria Alm a Dienten u majestátneho masívu hory Hochkönig v Salzbursku. Oblasť je vyhľadávaným cieľom najmä pre rodiny s deťmi. Ak patríte medzi zdatných lyžiarov, iste vás poteší možnosť lyžovania v Ski Amadé, najväčším areálu v Rakúsku. Na jeden skipas môžete využiť až 760 km zjazdoviek obsluhovaných 270 najmodernejšími lanovkami.

Nielen v zime, ale aj v lete je táto oblasť veľmi vyhľadávanou lokalitou s nikdy nekončiacou zábavou. Región Hochkönig sa pýši rakúskou pečaťou kvality za perfektné turistické podmienky s mnohými okruhmi, niektorými vhodnými aj pre kočík. Spestrenie si môžete dopriať na chodníku korunami stromov v prvom európskom lesnom lanovom parku, na lú

čnym ihrisku, slackline či na motokárach. Oblasť je vyhlásená aj pre cyklistov, na ktorých čaká cez 20 okruhov a jeden flowtrail. S kartou Hochkönig Card jazdia cyklisti aj s bicyklami lanovkou zdarma.

Hochkönig predstavuje zároveň miesto s vyhlásenou gastronómiou. Väčšina jedál sa tu varí z čerstvých regionálnych produktov. Máte možnosť zažiť aj nevšedný kulinársky zážitok pri raňajkách na vrcholoch hôr, pri zážitkových okruhoch či návšteve najvyššie položeného farmárskeho trhu v Alpách. Ide zároveň o jediný certifikovaný veganský región v Rakúsku.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: