Priestranné apartmány so skvelým výhľadom

Referenčné číslo: TW19820
Krajina: Španielsko
Región: Costa del Sol
Mesto: Benahavis
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 133.73 m2 - 149.83 m2
 
Cena:
385.000 € - 685.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Tento rezidenčný komplex umiestnený vo svahu nad dedinou Benahavis na Costa del Sol bol vytvorený v súlade s požiadavkami udržateľnej, ekologickej a bioklimatickej architektúry. Spotreba energie je minimálna a vďaka použitia solárnych panelov je chránené životné prostredie. Umiestnenie budov v rôznej výške zabezpečuje fantastické panoramatické výhľady do okolia.

Dominantným prvkom sú tu zelené plochy, ktoré rešpektujú rozmanitosť druhov v tejto oblasti. Súčasťou projektu je aj spoločný bazén.

Komplex sa skladá z 92 priestranných svetlých apartmánov s tromi spálňami a veľkými terasami. V hornom poschodí štvorposchodových budov sa nachádzajú moderné byty so strešnou terasou, z ktorej si výhľady môžete užívať pokojne celý deň. Všetky jednotky sú orientované na juh. Moderné dispozície apartmánov spája kuchyňa s obývacou izbou a terasou.

Apartmány sa predávajú vrátane kvalitného zariadenia, ktoré zahŕňajú krémový mramor, veľkoformátové obklady v kúpeľniach, veľké presklené dvere na terasu, špičkové kuchynské spotrebiče a sanitárnu keramiku, LED osvetlenie, klimatizáciu a vyhrievané podlahy v kúpeľni. V cene je parkovacie miesto v garáži a úložné priestory.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Španielsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: