Priestranný apartmán v exkluzívnom rezorte

Referenčné číslo: CA16850
Krajina: Rakúsko
Región: Sölden/Ötztal
Mesto: Solden
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 91.00 m2
 
Cena:
514.400 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Rezidenčný komplex sa nachádza vo vyhlásenom alpskom stredisku Solden. Objekt pozostáva z existujúceho apartmánového domu, ktorý bol dokončený v roku 2006. V decembri roku 2013 k nemu pribudne druhý apartmánový objekt hotelového charakteru. Obe budovy budú prepojené a ponúknu tak všetkým svojim obyvateľom možnosť využitia bohatého zázemia: wellness s bazénom, sauna, para, vonkajšia vírivka s výhľadom na okolité hory a údolia Ötztal. Vznikne tu tiež tirolská talianska reštaurácia, denný bar a hala s recepciou.

Apartmán sa predáva do osobného vlastníctva s kombináciou vlastného čiastočného užívania a ďalšieho prenájmu. Samozrejmosťou je zabezpečenie celkového servisu so správou nehnuteľnosti a ďalšieho prenájmu, bez starostí pre majiteľa. Predpokladané ročné výnosy z prenájmu činia až cca 5,5% (čistý príjem pred zdanením, po odpočítaní väčšiny nákladových položiek a prevádzkových nákladov).

Apartmán Top 4 je vhodný pre väčšie rodiny alebo pre skupiny. Jeho obytná plocha 91 metrov štvorcových a krásna terasa s panoramatickým výhľadom zaisťujú vysoký komfort bývania. Apartmán pozostáva z troch spální s en suite kúpeľňami, kuchyne a obývacej izby s oddeleným jedálenským priestorom. K apartmánu patria dve parkovacie miesta.

Solden sa nachádza v srdci Tirolských Álp a ponúka 151 km perfektne upravených zjazdoviek, vrátane lyžovania na ľadovci až do mája. Len málo miest v rakúskych Alpách ponúka tak vynikajúce podmienky pre lyžiarske aktivity ako Solden. Čo dokladá aj fakt, že sa tu každoročne organizuje svetový pohár v zjazdovom lyžovaní. Solden a údolie Otztal toho ponúka ale oveľa viac. V zime aj v lete je populárny vodný park Aqua Dome. Samotný Solden ponúka ďalšie bohaté možnosti vyžitia, služieb a vyhlásené apres - ski s radom barov, reštaurácií a klubov. Miesto je ale zaujímavé aj pre letné pobyty. V oblasti je rad možností pre pešiu turistiku alebo cykloturistiku.

Nenechajte si ujsť príležitosť investovať a bývať v lukratívnom alpskom lyžiarskom stredisku. Viac informácií nájdete v priloženej prezentácii alebo Vám ich radi poskytneme na vyžiadanie.

Základné predpoklady návratnosti investície:

  • Exkluzívna lokalita - Solden je jedným z najvyhľadávanejších lyžiarskych stredísk v Alpách v Európe
  • Ľadovec zaručuje dlhú hlavnú lyžiarsku sezónu
  • Plánované prepojenie lanovky s lyžiarskym strediskom Pitztal
  • Úspora DPH vo výške 20% z kúpnej ceny nehnuteľnosti

Zhodnotenie nehnuteľnosti:

  •  Nedostatok stavebných pozemkov v Söldene = výrazne obmedzená ponuka nehnuteľností = previs dopytu nad ponukou nehnuteľností
  •  Záujemcovia o kúpu nehnuteľnosti v Söldene z celej Európy - Nemecko, Veľká Británia, Holandsko, Škandinávia, východná Európa atď. (diverzifikácia kupujúcich)
  •  Priemerný nárast ceny nových nehnuteľností v celom Tirolsku v rokoch 2005 až 2010 predstavoval 13,9% (zdroj: Hospodárska komora Rakúska, www.wko.at)

Príjem z prenájmu:

  •  Predpokladaný ročný príjem z prenájmu až cca 5,5% (čistý príjem pred zdanením, po odpočítaní väčšiny nákladových položiek a prevádzkových nákladov)
  •   Komplexný servis ďalšieho prenájmu vrátane daňových služieb, bez starostí pre majiteľa

Apartmány v existujúcom komplexe sú už predané. Využite príležitosť kúpy úplne nového apartmánu v novej fáze!

Ak by Vám tento apartmán nevyhovoval, je možné vyberať z niekoľkých ďalších apartmánov nachádzajúcich sa v tejto rezidencii:

http://www.rellox.sk/trojizbovy-apartman-v-exkluzivnom-rezorte

http://www.rellox.sk/pekny-apartman-v-luxusnej-rezidencii  

http://www.rellox.sk/luxusny-apartman-s-krasnym-vyhladom-2

http://www.rellox.sk/priestranny-apartman-s-nadhernym-vyhladom

http://www.rellox.sk/exkluzivna-rezidencia-nedaleko-ladovca

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: