Radové chalety priamo na zjazdovke

Referenčné číslo: SR19928
Krajina: Rakúsko
Región: Iné oblasti
Mesto: St. Lambrecht
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Cena:
414.000 € - 496.800 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme nový rezort radových chaletov umiestnených priamo na zjazdovke lyžiarskeho strediska Grebenzen v blízkosti mestečka St. Lambrecht. Vďaka vyvýšenej polohe komplexu si môžete užívať nádherné výhľady na centrum mesta i do okolitých hôr. Chalety je možné užívať pre seba, svoju rodinu či priateľov po celý rok bez nutnosti ďalšieho prenájmu. Ak však chcete nehnuteľnosť prenajímať, máte možnosť využiť služieb agentúry, ktorá sa o prenájom vašej rezidencie postará. Z vášho voľnočasového chaletu sa tak môže stať zaujímavá investícia.

Zábava v lete aj v zime

St. Lambrecht je so svojimi 1028 m. n. m. najvyššie položeným mestečkom v Štajersku. Nachádza sa na pomedzí spolkových krajín Štajerska a Korutánska a predstavuje atraktívnu prázdninovú destináciu sa širokou škálou voľnočasových aktivít v priebehu letnej aj zimnej sezóny. Užívajte si golf s výhľadom na Alpy, horskú turistiku či cyklistiku. Množstvo značených trás vás prevedie najkrajšími miestami tejto oblasti. Adrenalínoví nadšenci môžu vyskúšať paragliding, parasailing di Red Bull F1 preteky.

Lyžiarske stredisko Grebenzen je v prevádzke od konca novembra do polovice marca. Zahŕňa 12 km upravených zjazdoviek (74 % červených, 24 % modrých a 2 % čiernych) a je preto ideálny najmä pre rodiny s deťmi. Pokročilejší lyžiari môžu vyskúšať miestnu závodnú slalomovú dráhu, na ktorom vyhral titul legendárny lyžiar Hermann Maier. V okolí môžete využiť niekoľkých ďalších lyžiarskych stredísk - St. Lorenzen - Murau, Frauenalpe, Lachtal, Turracher Höhe a ďalšie. Pre milovníkov freeridu je pripravených 13 km tratí. V okolí nájdete tiež cca 50 km bežeckých tratí.

Rezort s priamym prístupom na zjazdovku

Resort ponúka celkom 22 moderných radových chaletov na predaj do osobného vlastníctva. Z hlavného vchodu do komplexu je umožnený priamy prístup ku zjazdovke. Pre maximálny komfort je tu k dispozícii reštaurácia a spa. Využiť môžete tiež služieb susedného 4* hotela.

Chalety boli postavené z kvalitných materiálov. Investor si môže vybrať z niekoľkých chaletov - vybavených aj nevybavených. Ku každému chaletu patrí parkovacie miesto v garáži a vonkajšie parkovacie miesto pred domom.

Bez nutnosti prenájmu

Ponúkané radové chalety majú vzácny štatút tzv. voľnočasového užívania, čo znamená, že apartmány môžete užívať len pre seba, svoju rodinu a priateľov bez nutnosti ďalšieho prenájmu. Ak budete mať záujem apartmán prenajať, nie je to problém - profesionálna agentúra sa rada o prenájom Vašej rezidencie postará.

Chalety na predaj do osobného vlastníctva

K dispozícii je niekoľko chaletov, ktorých interiéry čakajú na dokončenie podľa predstáv nového majiteľa. Majiteľ si môže podľa svojho vkusu a priania zvoliť podlahy, obklady, kuchyňu, interiérové dvere a všetok nábytok. Za príplatok je možné ich nechať na kľúč zariadiť.

Súčasťou rezortu je aj niekoľko chaletov, ktoré sú predávané vrátane kompletného vybavenia a ktoré sú v súčasnej dobe prenajímané agentúrou či susedným hotelom. Je možné využiť garantovaný príjem z prenájmu vo výške 3,5 % z netto kúpnej ceny chaletu na prvé dva roky. Tento výnos je už po odpočítaní mesačných prevádzkových nákladov a pred zdanením. Chalet je možné v tomto prípade využívať pre svoju potrebu 4 týždne v roku a po zvyšok roka je chalet prenajímaný.

U všetkých typov chaletov si však môžete zvoliť, či budete chcieť nehnuteľnosť využívať len pre seba, či ho budete chcieť prenechať k ďalšiemu prenájmu.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: