Rezidenčný komplex pri lanovke v srdci Ski Amadé, Rakúsko

Referenčné číslo: AC13563
Krajina: Rakúsko
Región: St. Johann/Wagrain
Mesto: Wagrain
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 66.26 m2
 
Cena:


Predané

Nový rezidenčný projekt sa nachádza v mestečku Wagrain v srdci známeho lyžiarskeho strediska Salzburger Sportwelt. Jedná sa o najväčší súvislý lyžiarsky areál v rakúskych Alpách, ktorý zahŕňa známe lyžiarske strediská ako je napr. Wagrain, Flachau, Zauchensee, St. Johann a Radstadt.

Ponúkaný komplex sa skladá z celkom 57 apartmánov s rozlohou od 46,30 m2 do 69,91 m2. Apartmány sú vzdialené iba 200 metrov od lanovky. Lanovka Grafenberg Express je teraz novo prepojená s lanovkou Flying Mozart, ktorá umožňuje prístup do celej lyžiarskej oblasti Flachau a Altenmarkt!

V komplexe je k dispozícii aj veľká reštaurácia s vonkajšou terasou. Všetci obyvatelia domu môžu využiť aj wellness, kde nájdete bazén s detským bazénom, saunu, miestnosť pre odpočinok a priestor pre masáže. Hotel je vybavený recepciou, hotelovou halou, barom a detským kútikom. K odkladaní lyží slúži lyžiareň.

Celý projekt je určený k ďalšiemu prenájmu. Vlastník apartmánu má možnosť ju využívať niekoľko týždňov v roku a po zvyšok roka poskytuje apartmán k prenájmu. Garantované príjmy z prenájmu činia u menších apartmánov 10 000 EUR/rok a u väčších apartmánov 14 800 EUR/rok. Maximálna výška príjmov z prenájmu nie je obmedzená a závisí na reálnej výťažnosti apartmánu. Majiteľ apartmánu tak má garantovanú minimálnu čiastku s možnosťou vyššieho reálneho výnosu.

V cene je zahrnuté parkovacie miesto v podzemnej garáži, vlastná pivnica a zariadenie apartmánu. Komplex je veľmi dobre zavedený a má skvelú obsadenosť v lete aj v zime. K predaji zostáva posledných niekoľko apartmánov. Neváhajte a kúpte si takmer nový apartmán, ktorý Vám umožní inkasovať príjmy z prenájmu prakticky ihneď.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail:
Jazyk: